Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Firecash i Diqtion oszukują? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Firecash i Diqtion oszukują? (/Temat-Firecash-i-Diqtion-oszukuja-76513)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36


Odp: Firecash i Diqtion oszukują? - hbr - 18-09-2013 21:05

Sądzę, że wlam był wczoraj. Były lagi na fc, i przez chwilę strona wcale nie działala. Wdalem się w dyskusję z digitonem na innym forum, pisałem o lagach, radził mi zmienić dostawcę internetowego :-D
Radzę uważać, bo równie dobrze mogły wpłynąć inne dane wrażliwe, jak numery kont,pp, i Bóg wie co tam jeszcze na serwerach trzymali.
I nie wierzcie w to, że wszystko jest szyfrowane,srutututu, bo żaden admin się do tego nie przyzna jak i co było na prawdę.
Jeżeli mieście duble haseł, to lepiej zmieniać.


RE: Firecash i Diqtion oszukują? - sheko12 - 18-09-2013 21:34

Zobaczymy co dalej z tego będzie Wink


RE: Firecash i Diqtion oszukują? - PokerStars1910 - 18-09-2013 21:36

@2up

Dobry troll


RE: Firecash i Diqtion oszukują? - zabajka - 18-09-2013 22:17

by wywietrzyć trochę smrodu który powstał zrobili konkursy

temat dziwnych wysokich zarobków digiton dalej nie wyjaśniony, FC udaje że nie ma sprawy ale ludzie nie zapomną i zasada rzymska by odwrócić uwagę ludzi od problemu - dajmy ludowi wina i igrzysk ( u was konkursy) nie zmieni nic

sprawa wykradnięcia nielegalnie przez was przechowywanej bazy danych osób też cisza
a no nie zapomniałam chcecie zgłaszać kradzież czegoś czego nie mieliście prawa przechowywać

ja dalej czekam na prawdziwe wyjaśnienia podkręcanych zarobków digiton - miejcie odwagę napisać prawdę, wtedy więcej wam wybaczy bo kłamstwem i ciszą doprawiacie sobie więcej wrogów - czy mama was nie uczyła, że lepsza najgorsza i szczera prawda niż najlepsze kłamstwo ???


RE: Firecash i Diqtion oszukują? - Bandaid - 18-09-2013 22:19

Nie dostaniesz żadnych wyjaśnień, w zamian za to Kiljan będzie w prymitywny sposób obrażał każdego kogo się da.


RE: Firecash i Diqtion oszukują? - tomazzi - 18-09-2013 22:38

każdy kto czuje się pokrzywdzony powinien fakt przestępstwa ze strony Fc tzn
brak zgłoszenia do GIODO i przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych nielegalnie i fakt włamania i kradzieży danych zgłosić

takie jest moje zdanie w tej kwestii ale to już każdy niech sam zdecyduje co z tym zrobić, jeśli byłbym w tym serwisie i z moimi danymi miałby taka sytuacja to mój prawnik już by działał


(18-09-2013 22:19)Bandaid napisał(a):  Kiljan będzie w prymitywny sposób obrażał każdego kogo się da.

napisałem mu coś na temat jego wypowiedzi i chyba zrozumiał bo już dłuższy czas się tutaj nie udziela Smile


RE: Firecash i Diqtion oszukują? - daniel42na - 18-09-2013 22:41

(18-09-2013 22:17)zabajka napisał(a):  ...

Chcesz sie wyróżnić to zacznij pisać coś mądrego ale nie gwałć naszych oczu jakąś oczojebną czcionką rozmiaru azjatyckiej rosji...


RE: Firecash i Diqtion oszukują? - zabajka - 18-09-2013 22:44

ile osób byłoby zainteresowanych powiadomieniem GIODO i organów ścigania faktami związanymi z nielegalnym przechowywaniem danych przez stronę FC, faktem ich kradzieży


pozew grupowy daje nam większe szanse plus szybsze rozwiązanie sprawy Smile


RE: Firecash i Diqtion oszukują? - crashactiv - 18-09-2013 22:50

Wystarczy anonimowy telefon.


RE: Firecash i Diqtion oszukują? - zabajka - 18-09-2013 22:55

(18-09-2013 22:50)crashactiv napisał(a):  Wystarczy anonimowy telefon.

on ci nie da odszkodowania
a zgłoszenie i sprawa do sądu to po zakończeniu procesu karnego sprawa do sądu cywilnego i masz sprawę wygraną tylko kwestia wysokości odszkodowania z tytułu strat moralnych, z wycieku danych osobowych - to szeroki wachlarz możliwości dla adwokata do uzyskania jak najwyższej rekompensaty