Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Firecash i Diqtion oszukują? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Firecash i Diqtion oszukują? (/Temat-Firecash-i-Diqtion-oszukuja-76513)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36


RE: Firecash i Diqtion oszukują? - Qwik - 18-09-2013 14:59

"Mam nadzieję, iż po tym jak potraktowaliście Dawida, będzie chciał jeszcze Was uczyć. Tak to właśnie on nauczył zarabiać lub pomógł stawiać pierwsze kroki, większości userów FC. Niestety jakaś chora zazdrość sprawia, że postawiliście sobie go za wroga nr 1. To wręcz ŻAŁOSNE."

To jego praca a nie łaska.


Jak pisałem wcześniej ten temat służy teraz tylko do nabijania postów i reputacji więc go zamknijcie a fc niech stworzy nowy temat z ważnymi informacjami na temat incydentu.


RE: Firecash i Diqtion oszukują? - dvt - 18-09-2013 15:07

Można gdzieś zobaczyć ten cały pseudofilm?


RE: Firecash i Diqtion oszukują? - kuba48 - 18-09-2013 15:15

Jedno jest pewne.. Zwolennicy FC będą je bronić do ostatnich sił a wrogowie i konkurencja będą tym bardziej na nie najeżdżać, więc temat według mnie do zamknięcia, bo dyskusja zbędna.

A jeśli ten film to fake, to FC już by dawno pokazało filmik z bazy .. realny .. ( według mnie )

Bo myślę, że Diqtion w takowej sytuacji wyraziłby zgodę na pokazanie jego profilu w PHP ? Smile

Edit. Zresztą według mnie głównie by się liczyło jak pomaga a nie ile zarabia.


RE: Firecash i Diqtion oszukują? - Kubixowy - 18-09-2013 15:40

Cytat:Mam nadzieję, iż po tym jak potraktowaliście Dawida, będzie chciał jeszcze Was uczyć

Tym zdaniem przeszedłeś samego siebie. Skoro Diqtion zarabia miesięcznie z samych poleconych ok. 6.000 tysięcy zł to na pewno się obrazi i nie będzie pomagał. Może wszyscy mamy Dawida teraz przeprosić i błagać aby dalej uczył?


RE: Firecash i Diqtion oszukują? - makingmoney - 18-09-2013 15:51

(18-09-2013 14:41)MixKosa napisał(a):  
(18-09-2013 14:23)kuba48 napisał(a):  było tak: http://screenshooter.net/6478945/yaedfkf
Jest tak: http://screenshooter.net/6478945/fewxlpr

To ostro był pompowany licznik, u nie których widzę że trochę stracili.

A Ty jesteś upośledzony, czy po prostu masz problem z przetworzeniem tego co tam widzisz? Lol
Przez takich frajerów jak Kuba cała sprawa nabiera rumieńców. Czemu nie wstawiłeś tabeli + tego co jest pod nią napisane?


RE: Firecash i Diqtion oszukują? - waldekiepski - 18-09-2013 15:56

(18-09-2013 15:40)Kubixowy napisał(a):  
Cytat:Mam nadzieję, iż po tym jak potraktowaliście Dawida, będzie chciał jeszcze Was uczyć

Tym zdaniem przeszedłeś samego siebie. Skoro Diqtion zarabia miesięcznie z samych poleconych ok. 6.000 tysięcy zł to na pewno się obrazi i nie będzie pomagał. Może wszyscy mamy Dawida teraz przeprosić i błagać aby dalej uczył?

Jakim cudem poleceni tyle zarabiali? Przecież on nie potrafi sam zarabiać, więc jak mógł uczyć? Przecież wszystkie wypłaty to fake!

A jeśli nie fake, to po co ma tracić prawie całe dnie na odpisywanie jak może robić kolejne własne projekty, na których zarobi sporo więcej...

Popieram Qwik co do zamknięcia tematu.


RE: Firecash i Diqtion oszukują? - kuba48 - 18-09-2013 16:05

(18-09-2013 15:51)makingmoney napisał(a):  
(18-09-2013 14:41)MixKosa napisał(a):  
(18-09-2013 14:23)kuba48 napisał(a):  było tak: http://screenshooter.net/6478945/yaedfkf
Jest tak: http://screenshooter.net/6478945/fewxlpr

To ostro był pompowany licznik, u nie których widzę że trochę stracili.

A Ty jesteś upośledzony, czy po prostu masz problem z przetworzeniem tego co tam widzisz? Lol
Przez takich frajerów jak Kuba cała sprawa nabiera rumieńców. Czemu nie wstawiłeś tabeli + tego co jest pod nią napisane?

I SS na którym jest więcej hajsu jest sprzed kilku dni, a drugi jest z teraz..

Po co niepytany się udzielasz i tylko obrażasz? Kultury osobistej więcej troszkę człowieku..


RE: Firecash i Diqtion oszukują? - ThePro - 18-09-2013 16:07

Nic nie jest do zamknięcia, jak ktoś będzie chciał to nabije posty w innym dziale

Cytat:A jeśli ten film to fake, to FC już by dawno pokazało filmik z bazy .. realny .. ( według mnie )

Bo myślę, że Diqtion w takowej sytuacji wyraziłby zgodę na pokazanie jego profilu w PHP ?

spokojnie bazy pewnie są już robione, zwolennicy zamknięcia tematu dają im tylko więcej czasu

Jerk


RE: Firecash i Diqtion oszukują? - kaeste - 18-09-2013 16:15

Zmieniam firecasha na astrocasha, to co tu się odbywa, są to niemałe cyrki.

W dodatku, post z wczoraj oficjalnego konta firecash.org na forum lockerz:

"Najnowsze informację - to nie był włam do bazy. Nie jest to kwestia zabezpieczeń FC."

i treść newsa na stronie "W związku z ostatnimi wydarzeniami - włamanie na serwer FC, prosimy wszystkich użytkowników o sprawdzenie danych w płatnościach.".

Jak widać sami się gubią w zeznaniach, i próbują przykryć aferę na każdy możliwy sposób.


RE: Firecash i Diqtion oszukują? - tokaj25 - 18-09-2013 16:21

(18-09-2013 16:15)kaeste napisał(a):  Zmieniam firecasha na astrocasha, to co tu się odbywa, są to niemałe cyrki.

W dodatku, post z wczoraj oficjalnego konta firecash.org na forum lockerz:

"Najnowsze informację - to nie był włam do bazy. Nie jest to kwestia zabezpieczeń FC."

i treść newsa na stronie "W związku z ostatnimi wydarzeniami - włamanie na serwer FC, prosimy wszystkich użytkowników o sprawdzenie danych w płatnościach.".

Jak widać sami się gubią w zeznaniach, i próbują przykryć aferę na każdy możliwy sposób.

Proponuje przeczytać całość wypowiedzi - może wtedy zrozumiesz o co chodzi