Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Firecash i Diqtion oszukują? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Firecash i Diqtion oszukują? (/Temat-Firecash-i-Diqtion-oszukuja-76513)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36


RE: Firecash i Diqtion oszukują? - create - 17-09-2013 20:53

Bandaid No ok fajnie Newb pójdzie do FC i co im to da jak nic nie potrafią zrobić z tym? Założą konto i co dalej? Aaa no tak zapomniałem napiszą do Diqtiona żeby im pomógł jednak nie zapomnij o tym że nie zawsze taki oto potencjalny klient będzie zarabiał bo stwierdzi np że PPA nie dla niego bo za dużo roboty i koniec i co w związku z tym, no właśnie nic . Czy widziałeś gdzieś żeby FC prosiło kogoś a wręcz błagało żeby do nich przeszedł z musu ? Bo ja szczerze się nie spotkałem jak już to tylko proponowali jak każdy serwis tu obecny a co za tym idzie praktycznie zwisia im to czy ktoś będzie chciał z nimi zarabiać czy nie bo i tak mają już stałych swoich klientów , a po 2 primo każdy nowy który do nich wejdzie i zacznie trzepać kapone sam namawia swoich znajomych itp itd także uwierz że idzie to w cały świat i nie potrzebny taki Diq żeby to rozpowszechnić.

Mówisz co to ma do ideałów ? Wyobraź sobie sytuacje. Masz najlepszego przyjaciela który wyrywał najlepsze laski w szkole bo ubierał się w firmowe ciuchy które kosztowały grube dolary, a ty zostawałeś praktycznie z niczym bo nie ubierałeś się jak on jednak nie przeszkadzało ci to bo w końcu był twoim przyjacielem. Jednak pewnego dnia jakiś zazdrosny koleś nagrał jak wchodzi do lumpeksu bo poznał go po butach jednak nie widział twarzy i później wstawił ten filmik na fejsa żeby go upokorzyć. I co wtedy robisz? Odwracasz się do niego dupą i wierzysz w filmik czy wierzysz mu gdy powie ci że w życiu nie kupował ubrań z lumpa i to musi być jakaś ściema?


RE: Firecash i Diqtion oszukują? - vankosiara - 17-09-2013 21:01

Działa Wam FC?
Mnie wyskakuje błąd serwera.


EDIT: Już działa.


RE: Firecash i Diqtion oszukują? - Bandaid - 17-09-2013 21:02

@create no ale naprawdę to są podstawy marketingu, jeżeli ktoś zobaczy tak wielkie pieniądze to zrobi WSZYSTKO, żeby dostać tyle samo ( np. będzie spamował tutaj na forum). Poza tym ile widziałem głupawych postów tutaj, że FC jest najlepsze, bo Diqtion to, bo Diqtion tamto. Nie, nie widziałem, żeby FC nigdzie błagało, tak samo jak Pepsi nie błaga mnie żebym wypił ich napój, prócz tego, że bombarduje mnie reklamami cały dzień i działa na wyobraźnie ( dokładnie jak te screeny Diqtion na wszystkich możliwych forach).
Oczywiście zgadzam się z tobą, że ideały etc. to ważna rzecz ale C'mon mówimy o serwisie o zarabianiu pieniędzy, o niczym ważnym ani czymś, do czego można się przywiązać. Kiljan zapewne "skosił" na tobie okrągłą sumkę Wink Pani w sklepie też dziękujesz i pozostajesz jej lojalny? Wink


RE: Firecash i Diqtion oszukują? - create - 17-09-2013 21:05

(17-09-2013 21:02)Bandaid napisał(a):  @create no ale naprawdę to są podstawy marketingu, jeżeli ktoś zobaczy tak wielkie pieniądze to zrobi WSZYSTKO, żeby dostać tyle samo ( np. będzie spamował tutaj na forum). Poza tym ile widziałem głupawych postów tutaj, że FC jest najlepsze, bo Diqtion to, bo Diqtion tamto. Nie, nie widziałem, żeby FC nigdzie błagało, tak samo jak Pepsi nie błaga mnie żebym wypił ich napój, prócz tego, że bombarduje mnie reklamami cały dzień i działa na wyobraźnie ( dokładnie jak te screeny Diqtion na wszystkich możliwych forach).
Oczywiście zgadzam się z tobą, że ideały etc. to ważna rzecz ale C'mon mówimy o serwisie o zarabianiu pieniędzy, o niczym ważnym ani czymś, do czego można się przywiązać. Kiljan zapewne "skosił" na tobie okrągłą sumkę Wink Pani w sklepie też dziękujesz i pozostajesz jej lojalny? Wink


Skosił czy nie skosił akurat to mniej ważne dla mnie liczy się to że ja koszę : )
Co do sklepu dobre porównanie, bo kiedy w jednym kupie Kebaba i mi zasmakuje a w drugim kupie i będzie do dupy to chyba logiczne że będę trzymał się tego pierwszego Smile


RE: Firecash i Diqtion oszukują? - FireMedia - 17-09-2013 21:08

Najnowsze informację - to nie był włam do bazy. Nie jest to kwestia zabezpieczeń FC.


RE: Firecash i Diqtion oszukują? - mm25s1 - 17-09-2013 21:12

Jak nie włam to co?


RE: Firecash i Diqtion oszukują? - yazir - 17-09-2013 21:17

tzw czynnik ludzki Smile


RE: Firecash i Diqtion oszukują? - Arivi - 17-09-2013 21:31

(17-09-2013 14:15)FireCash.org napisał(a):  Jeżeli przynajmniej częściowo informację się potwierdzą, czyli nastąpiło włamanie do bazy, to sprawa zostanie zgłoszona w dniu jutrzejszym na policję. Administracja pewnego forum zostanie podana w charakterze świadka ( w tym moderator, który niewątpliwie zna osobę, która mogłaby się tego dopuścić). Co do ewentualnych manipulacji informacjami przy realizacji nagrania, poinformujemy po analizie od programistów.

Ja nie chciałem Sad po prostu zły klawisz nacisnąłem.


RE: Firecash i Diqtion oszukują? - Bandaid - 17-09-2013 21:33

Nikogo nie interesuję WASZ włam. Lepiej wytłumaczcie się z wałka jakiego zafundowaliście nam wszystkim.


RE: Firecash i Diqtion oszukują? - FireMedia - 17-09-2013 21:35

Tak jak pisaliśmy jesteśmy na etapie ustalania, kto i na czyje zlecenie zmanipulował sprawę.