Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
readbud.com --> jakie macie zaznaczone tematy? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: readbud.com --> jakie macie zaznaczone tematy? (/Temat-readbud-com-jakie-macie-zaznaczone-tematy-7651)

Strony: 1 2


readbud.com --> jakie macie zaznaczone tematy? - Dareczek13 - 25-05-2010 14:57

Jak w temacie . Piszcie mniej wiecej jak macie zaznaczone tematy na readbud.com i ile około macie dziennie reklam Smile
Mysle, ze pomoze to wszystkim dobrac jak najlepsze tematy i za czym idzie zarabiac jak najwiecej KASY !
Smile


RE: readbud.com --> jakie macie zaznaczone tematy? - Paviano - 25-05-2010 15:03

Pierwsze co to zaznaczyłem te pogrubione, później wybieram byle jakie żeby wybrać 50 tematów i co 2 czy 3 dzień zmieniam te zwykłe (pogrubione najlepiej zostawić).


RE: readbud.com --> jakie macie zaznaczone tematy? - simon002 - 26-05-2010 17:30

Ja powybierałem losowo, bo i tak nie czytam, ale z tego co wiem to pogrubione są więcej płatne... Teraz praktycznie bez pogrubionych mam nieco ponad 1$ dziennie


RE: readbud.com --> jakie macie zaznaczone tematy? - ambrell - 26-05-2010 20:27

Czemu to jest na forum qday?


RE: readbud.com --> jakie macie zaznaczone tematy? - Paviano - 26-05-2010 20:33

lol? Jak to na Qday. To jest właśnie dział od takich rzeczy Smile


RE: readbud.com --> jakie macie zaznaczone tematy? - Mlody666 - 27-05-2010 07:37

Ja mam różnie - dużo artykółów daja tematy z merketingu buissnesu i internetu, sporo tez jest o samochodach. Ale ostatnio u mnie coś się skopało i mam 3-4 artykuły dziennie - jak już pisałem w innym temacie porobiło się tak po przekroczeniu 30$ :/


RE: readbud.com --> jakie macie zaznaczone tematy? - krzych91 - 27-05-2010 08:48

(27-05-2010 07:37)Mlody666 napisał(a):  Ja mam różnie - dużo artykółów daja tematy z merketingu buissnesu i internetu, sporo tez jest o samochodach. Ale ostatnio u mnie coś się skopało i mam 3-4 artykuły dziennie - jak już pisałem w innym temacie porobiło się tak po przekroczeniu 30$ :/

Ostatnio serwis przechodzi modernizację, stąd zmniejszona ilość artykułów w każdej kategorii i dla każdego użytkownika. Ja mam ponad 20$ i też sporo mniej artykułów mam udostępnionych.

Kategorie, które podałeś są dobre. Z nich jest sporo kasy.


RE: readbud.com --> jakie macie zaznaczone tematy? - Mlody666 - 27-05-2010 09:48

No nawet pojawiła się informacja na ten temat - szkoda ze dopiero dzis bo jak zaczęło mało dawac to ja zacząłem zmieniac zaintetresowania Wink

Zobaczymy co tam ciekawego wymysla Big Grin


RE: readbud.com --> jakie macie zaznaczone tematy? - marmirow - 03-06-2010 10:48

Serwis ma ruszyć <<pełną parą>> pod koniec czerwca. Mają wprowadzić też drugi sposób zarabiania pieniędzy oraz konkursy z nagrodami (IPhony Xboxy i itp). Jak zapewniają stary system pozostanie bez zmian. Obydwa będą się wzajemnie uzupełniać.
Pozdrawiam


RE: readbud.com --> jakie macie zaznaczone tematy? - KoGi - 03-06-2010 11:19

ja zaznaczylem jakie popadlo i mam juz uzbieranych $21.89 Smile i zbieram dalej