Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zdobyć setki poprawnych wejść dziennie w link learnmoneystrategy.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Jak zdobyć setki poprawnych wejść dziennie w link learnmoneystrategy.com (/Temat-Jak-zdobyc-setki-poprawnych-wejsc-dziennie-w-link-learnmoneystrategy-com-76501)

Strony: 1 2 3 4


Jak zdobyć setki poprawnych wejść dziennie w link learnmoneystrategy.com - MrocznyKILL - 17-09-2013 00:51

Nie da się nie zauważyć że mnóstwo ludzi promuje link learnmoneystrategy.com ale nie mają pomysłu jak zdobyć sporą ilość poprawnych wejść... Wydaje się to bardzo proste wystarczy wykupić reklamę ALE co nam to da skoro trzeba kliknąć odnośnik "Zacznij zarabiać już teraz" ...
Nic trudnego wystarczy kupić kampanię i dodatkowo dokupić wymóg odwiedzenia jednej podstrony aby user chcąc nie chcąc kliknął w odnośnik Smile

Aby uzyskać wejścia jak najtańszym kosztem polecam poniższe pakiety dostępne w serwisie Sejfik (Link: patrz niżej sygnatura-podpis):

PTC o wartości 2pkt - 1000 wejść/8sek - 1.00 PLN
PTC o wartości 2pkt - 2500 wejść/8sek - 2.50 PLN
PTC o wartości 2pkt - 5000 wejść/8sek - 5.00 PLN
PTC o wartości 2pkt - 10000 wejść/8sek - 10.00 PLN


Nie zapominaj o tym że możesz zapłacić za reklamy również sms a na forum można je kupić naprawdę tanio co jeszcze zminimalizuje koszt inwestycji Smile


RE: Jak zdobyć setki poprawnych wejść dziennie w link learnmoneystrategy.com - daniel42na - 17-09-2013 01:24

Jestem bardzo ciekaw jaki jest ruch i zainteresowanie potencjalnym linkiem lub dodaną płatną akcją typu rejestracja..
Czy może próbowałeś dodawać tam swoje linki płacąc za ruch/akcje?
Lub czy orientujesz się czy można liczyć na traffic poważniejszy niż 1000 klików dziennie?

PS. nie wcelowałeś w poprawny dział Tongue


RE: Jak zdobyć setki poprawnych wejść dziennie w link learnmoneystrategy.com - MrocznyKILL - 17-09-2013 01:40

(17-09-2013 01:24)daniel42na napisał(a):  Jestem bardzo ciekaw jaki jest ruch i zainteresowanie potencjalnym linkiem lub dodaną płatną akcją typu rejestracja..
Czy może próbowałeś dodawać tam swoje linki płacąc za ruch/akcje?
Lub czy orientujesz się czy można liczyć na traffic poważniejszy niż 1000 klików dziennie?

PS. nie wcelowałeś w poprawny dział Tongue



Co do akcji wszytko zależy od samej akcji jak i stawki... Nawet nie będę próbował wróżyć z fusówWink musisz podać jakiś konkretny przykład.

Linki a i owszem bardzo czeto dodaje:
Linki PTP o wartości 1 pkt- można liczyć na +450 UV dziennie
Link o wartości 2 pkt- można liczyć na +500 UV dziennie
Link o wartości 3 pkt- możesz liczyć na +550 UV dziennie

Link o wartości 0,25gr- Możesz liczyć na ~1000 UV dziennie

Nie są to może i spore ilości lecz nad każdą kampanią masz olbrzymią kontrole (między innymi takie dodatki jak ustawienie dowolnego timera, ustawienie dowolnego limitu wejść na dodatkowe podstrony przez usera, pauza itp... ) a i statystyki są dość obszerne.

Fakt dział poknociłem Wink Tu czytasz tu piszesz i takie buble wychodzą Tongue


RE: Jak zdobyć setki poprawnych wejść dziennie w link learnmoneystrategy.com - CMRR - 17-09-2013 01:43

Testowałem to już z rok temu i żadnego kliknięcia nie uznali (nie wiem jak jest teraz)Smile


RE: Jak zdobyć setki poprawnych wejść dziennie w link learnmoneystrategy.com - MrocznyKILL - 17-09-2013 01:45

(17-09-2013 01:43)CMRR napisał(a):  Testowałem to już z rok temu i żadnego kliknięcia nie uznali (nie wiem jak jest teraz)Smile

W jakim serwisie promowałeś ? I ile wejść na podstrony dodałeś oraz z jakim timerem ?


RE: Jak zdobyć setki poprawnych wejść dziennie w link learnmoneystrategy.com - CMRR - 17-09-2013 01:52

Reklamę miałem na sejfik.com wykupioną. Co to czasu to nie pamiętam ile to dokładnie było ale przy takich zabawach wybieram na ogół czas 10-20 sekund.


RE: Jak zdobyć setki poprawnych wejść dziennie w link learnmoneystrategy.com - MrocznyKILL - 17-09-2013 01:54

(17-09-2013 01:52)CMRR napisał(a):  Reklamę miałem na sejfik.com wykupioną. Co to czasu to nie pamiętam ile to dokładnie było ale przy takich zabawach wybieram na ogół czas 10-20 sekund.

A dokupiłeś wejścia na podstronę bo to podstawa w tym wypadku...


RE: Jak zdobyć setki poprawnych wejść dziennie w link learnmoneystrategy.com - CMRR - 17-09-2013 02:04

Wiem. Stronę do takich zabaw tworzę zawsze na blogspocie z podobna tematyką co będzie w linku. Ten sposób możesz poszerzyć również pod banner adf.ly (chyba to oni mają tą opcje)Smile Robienie takich tematów w działach gdzie mają wszyscy dostęp nie jest mądrym posunięciem bo zaraz się rzuci masa osób i będzie po sposobie.


RE: Jak zdobyć setki poprawnych wejść dziennie w link learnmoneystrategy.com - MrocznyKILL - 17-09-2013 02:19

(17-09-2013 02:04)CMRR napisał(a):  Wiem. Stronę do takich zabaw tworzę zawsze na blogspocie z podobna tematyką co będzie w linku. Ten sposób możesz poszerzyć również pod banner adf.ly (chyba to oni mają tą opcje)Smile Robienie takich tematów w działach gdzie mają wszyscy dostęp nie jest mądrym posunięciem bo zaraz się rzuci masa osób i będzie po sposobie.

To nic nowego Smile i sporo osób zna ten trik... ale liczę że nowi użyją go rozważnie.


RE: Jak zdobyć setki poprawnych wejść dziennie w link learnmoneystrategy.com - zabajka - 17-09-2013 07:52

mroczny nie wprowadzaj ludzi w błąd swoimi mądrymi inaczej pomysłami ( ja wiem, że tu chodzi by poleconych połapać może się uda) bo później będą mieli do ciebie ludzie pretensje, że stracili kasę i co będziesz oddawał ??? nie sądzę byś takim rozrzutnym samaretaninem był i oddał ludziom przez twój chory temat stracone pieniądze



A CO DO SAMEGO TEMATU TO :

SZKODA TRACIĆ KASĘ NA ZAKUP PUNKTÓW, CZY WYDAWAĆ PUNKTY NA ZAKUP REKLAMY W KLIKACH KONKURSOWYCH, WYDAWAĆ DODATKOWO PIENIĘDZY NA JEJ ULEPSZENIE POD WZGLĘDEM TIMERA ORAZ WYMOGU WEJŚCIA NA JAKĄŚ PODSTRONĘ BO Z 1000 ZALICZY W MS AŻ MAXYMALNIE 1 WEJŚCIE

SZKODA WYDAWAĆ PIENIĄDZE NA ZAKUP REKLAMY W PŁATNYCH KLIKACH, ULEPSZAĆ JĄ PRZEDŁUŻAJĄC TIMER, ORAZ DODAWAĆ OPCJĘ WEJŚCIA BO JEST TO SAMO CO W PRZYPADKU KLIKÓW KONKURSOWYCH



WIĘC LEPIEJ USUŃ TEMAT MROCZNY CAŁKOWICIE BY NIKT BEZ POTRZEBNY NIE NARAŻAŁ SIĘ NA STRATY FINANSOWE PRZEZ TWÓJ POMYSŁ