Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM] ermail - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: [SCAM] ermail (/Temat-SCAM-ermail-76464)

Strony: 1 2 3 4


[SCAM] ermail - MrocznyKILL - 16-09-2013 14:06

Ostatnimi czasy stał się bardzo popularny serwis http://www.ermail.pl

Serwis oferuje bardzo wysokie stawki za przeglądnie maili jak i za samą rejestrację. Ta "marchewka" przyciągała już niemal milion osób!

NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ ERMAIL TO FIRMA ŻERUJĄCA NA LUDZKIEJ NAIWNOŚCI!


RE: [SCAM] ermail - tomazzi - 16-09-2013 14:10

mroczny ten temat i tak nie wiele zmieni
naiwnych będzie tam coraz więcej budując właścicielowi bazę danych na sprzedaż i jego zarobek z tego tytułu i nie raz się jeszcze jeleń przez forum z tematem o tym scamie również przewinie


RE: [SCAM] ermail - MrocznyKILL - 16-09-2013 14:13

(16-09-2013 14:10)tomazzi napisał(a):  mroczny ten temat i tak nie wiele zmieni
naiwnych będzie tam coraz więcej budując właścicielowi bazę danych na sprzedaż i jego zarobek z tego tytułu i nie raz się jeszcze jeleń przez forum z tematem o tym scamie również przewinie

Za pewnie masz rację... ale może choć jednego jelenia to powstrzyma. Nie raz bronili się że tematu o ermail nie ma na forum same w koszu Big Grin Teraz ten argument im odpada Smile


RE: [SCAM] ermail - Damkofr - 16-09-2013 14:16

ten program w necie spotkalem z 30 razy mam doswiadczenie i tylko zobaczylem ta steone i opis i odrazu wiedzialem co i jak.


RE: [SCAM] ermail - tomazzi - 16-09-2013 14:22

(16-09-2013 14:16)Damkofr napisał(a):  ten program w necie spotkalem z 30 razy mam doswiadczenie i tylko zobaczylem ta steone i opis i odrazu wiedzialem co i jak.

gdzie się nie ruszysz w sieci tam reklama tego scamu, baner, temat, opis
wszędzie tego badziewia pełno bo przecież jelenie muszą złapać poleconych by adminowi bazę danych do sprzedaży zapełniać


RE: [SCAM] ermail - Dianton - 16-09-2013 17:06

też sie na to kiedys nabrałem ;/


RE: [SCAM] ermail - MrocznyKILL - 30-12-2013 13:33

Cytat:Aktualnie mamy zarejestrowanych
1 001 107 użytkowników


Śmiać beka się czy płakać Sad


bekabekabekabekaSex


RE: [SCAM] ermail - tollusiek - 30-12-2013 14:37

(30-12-2013 13:33)MrocznyKILL napisał(a):  
Cytat:Aktualnie mamy zarejestrowanych
1 001 107 użytkowników


Śmiać beka się czy płakać Sad


bekabekabekabekaSex


Śmiać się, że aż tyle osób się zarejestrowało i płakać, że tyle osób jest naiwnych i dokładnie nie sprawdza portalu, w którym się rejestruje Jerk
Niedawno kolega mi się chwali, jaki hajs tam nie zbija, ale szybko mu to wybiłem z głowy, dobrze, że się za bardzo nie podjarał bo później ciężko byłoby mu zejść na ziemię Smile
Pozdrawiam.


RE: [SCAM] ermail - bolo9797 - 30-12-2013 14:54

Dobrze dla nas Wink Dzieki takim serwisa ludzi sa jeszcze bardziej pewnie, ze w internecie nic nie zarobia , wiec mniejsza konkurencja ;D


RE: [SCAM] ermail - DarkKiller - 30-12-2013 15:39

No bolo9797 ma racje, strona w pewnym sensie wyświadcza nam przysługę...