Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Oficjalne info nt. nowych nagród dla zlisterów! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Oficjalne info nt. nowych nagród dla zlisterów! (/Temat-Oficjalne-info-nt-nowych-nagrod-dla-zlisterow-7645)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Oficjalne info nt. nowych nagród dla zlisterów! - Yanke$ - 29-05-2010 14:08

'Sadek napisał(a):sie wlasnie zastanawilem czemu mi nic nie przychodzi(koszulka) od miesiaca... ale jak tak mowisz to czekam dalej Smile
Podstawowy termin czekania na koszulkę wynosi 4-6 tygodni (czyli 1-1.5 miesiąca).


RE: Oficjalne info nt. nowych nagród dla zlisterów! - Bolt - 29-05-2010 14:10

hmm nie to że coś ale ja np. czekam od zdobycia z-lista 2.5 miesiąca a od maila o zdobyciu z-lista 2 miechy Smile Trzeba niestety czekać Tongue


RE: Oficjalne info nt. nowych nagród dla zlisterów! - gorasta - 30-05-2010 17:09

Może po prostu jakieś bonusowe ptz.


RE: Oficjalne info nt. nowych nagród dla zlisterów! - Bielak - 30-05-2010 19:26

mowicie ze 10$ na paypal jest malo realne a spojrzcie na to. Produkcja + wysylka koszulki z ameryki do europy napewno wychodzila ich w granicy 10$, wiec wedlug mnie jest szansa na to ze wlasnie dostaniem bon na pp.


RE: Oficjalne info nt. nowych nagród dla zlisterów! - omencs - 30-05-2010 20:32

@Bolt, ja zdobyłem z-lista 2 miesiące temu i jeszcze nie dostałem od nich żadnego maila ws. z-lista, nawet gratulacji Big Grin


RE: Oficjalne info nt. nowych nagród dla zlisterów! - wiktor953 - 31-05-2010 13:53

a może to bedzie jakiś rabat w Shopie...


RE: Oficjalne info nt. nowych nagród dla zlisterów! - Yanke$ - 31-05-2010 15:04

wiktor953 napisał(a):a może to bedzie jakiś rabat w Shopie...
Nie każdy kupuje w sklepie więc odpada. Kasa na PayPalu również, nie każdy ma tam konto i chce założyć (a zatem i korzystać). Koszulka była najbardziej uniwersalna.


RE: Oficjalne info nt. nowych nagród dla zlisterów! - SZAFI - 31-05-2010 15:12

Mysle ze teraz bedzie cos w stylu dodatkowych PTZ albo cos w tym stylu...


RE: Oficjalne info nt. nowych nagród dla zlisterów! - dabex - 31-05-2010 17:09

Niech dadzą jakiś konkret co było by wartościowym wyznacznikiem statusu a nie jakieś badziewie w stylu tapety na kompa.Undecided


RE: Oficjalne info nt. nowych nagród dla zlisterów! - Adik1818 - 31-05-2010 17:33

nie czaję ile może iść koszulka?? bo z-lista zdobyłem 3miechy temu a gratulacje i potwierdzenie wysyłki 2 miesiące temu a koszulki jak nie było tak nie ma.