Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Oficjalne info nt. nowych nagród dla zlisterów! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Oficjalne info nt. nowych nagród dla zlisterów! (/Temat-Oficjalne-info-nt-nowych-nagrod-dla-zlisterow-7645)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Oficjalne info nt. nowych nagród dla zlisterów! - Yanke$ - 27-05-2010 18:56

Bolt napisał(a):Jak widać nie bardzo zapowiada się nowy upominek dla z-listów..
Tak, współczujmy wszystkim nowym Z-Listom. Big Grin Ja na szczęście(!) oba Z-Listy zdobyłem uczciwie tuż przed końcem ery koszulek, mail przyszedł dawno, koszulki nie widać, chociaż na pewno dojdzie.
Co do przedmówców:
Cytat:Zamiast tapety - 10 $
HAHA, śnicie ludzie. Tongue Lockerz jest coraz bardziej znane, będą mieli tylu Z-Listów, że jakby dawali każdemu 10 $ na PayPal, to nie wyszłoby to dla nich na korzyść. Big Grin
Ja myślę, że to nie będzie tapeta, wtedy ośmieszyliby się na maxa, jestem jednak pewien, że to COŚ szybko znajdzie się w necie ;P Także zero satysfakcji z nagrody Z-Listowskiej. Big Grin Obym się mylił :-)


RE: Oficjalne info nt. nowych nagród dla zlisterów! - Xkoniak - 28-05-2010 16:18

@up Dokładnie tapetę nam jebn** i będzie dla nich gitara bo po co mają oni wydawać kase na jakieś koszulki ?? ^^ Już lepiej zamiast tej tapety to PTZ za nią :-^


RE: Oficjalne info nt. nowych nagród dla zlisterów! - Mariolars - 28-05-2010 19:46

Wysyłaliby skany kodów do steama na najnowsze gry Tongue


RE: Oficjalne info nt. nowych nagród dla zlisterów! - mikolaj90 - 28-05-2010 19:53

Ej no ludzie przesadzacie ! Wyślą nową emotikonę do gg na email jako nagroda dla z-listera !

Przestańcie się ośmieszać Tongue Wyślą to co wyślą. A nawet jak by nie było nagrody dla z-listera to co ? Nie przeżylibyście by ?

Trochę ogarnijcie się i czekajcie na postanowienie końcowe.


RE: Oficjalne info nt. nowych nagród dla zlisterów! - Dox - 28-05-2010 21:34

myślę że to będzie tapeta Tongue


RE: Oficjalne info nt. nowych nagród dla zlisterów! - sadek - 29-05-2010 00:14

sie wlasnie zastanawilem czemu mi nic nie przychodzi(koszulka) od miesiaca... ale jak tak mowisz to czekam dalej Smile


RE: Oficjalne info nt. nowych nagród dla zlisterów! - wesolutki - 29-05-2010 00:51

Jak może to być bon do sklepu lub kasa na paypal skoro oficjalnie nazywa się Digital Survival Kit. Według mnie może to być jakaś mapa czy coś pomocnego w podróży na kompa.


RE: Oficjalne info nt. nowych nagród dla zlisterów! - SZAFI - 29-05-2010 09:22

ja myślę że to będzie jakiś mniejszy przywilej na stronie lockerz.com i nic więcej...


RE: Oficjalne info nt. nowych nagród dla zlisterów! - Z - List - 29-05-2010 12:44

A ja bym wolał t-shirta.


RE: Oficjalne info nt. nowych nagród dla zlisterów! - SupeRLokeR - 29-05-2010 13:16

ja bym chcial +2500 PTZ Tongue