Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiasz na Polakach? Sprawdź mirror Wgrajka.pl! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: ShareBay (/Forum-ShareBay-331)
+---- Wątek: Zarabiasz na Polakach? Sprawdź mirror Wgrajka.pl! (/Temat-Zarabiasz-na-Polakach-Sprawdz-mirror-Wgrajka-pl-76445)

Strony: 1 2


RE: Zarabiasz na Polakach? Sprawdź mirror Wgrajka.pl! - hertia - 17-09-2013 18:54

U mnie to wygląda tak?


RE: Zarabiasz na Polakach? Sprawdź mirror Wgrajka.pl! - Karczu - 17-09-2013 18:56

Jak? Nie widzę żadnego screena Smile


RE: Zarabiasz na Polakach? Sprawdź mirror Wgrajka.pl! - michalzabc - 19-09-2013 12:46

[Obrazek: jz0baz.jpg]

To dobrze jest? Tongue


RE: Zarabiasz na Polakach? Sprawdź mirror Wgrajka.pl! - Karczu - 19-09-2013 15:34

hertia, obrazek z Twojego posta ma okropną jakość. W oryginalne wygląda tak:
[Obrazek: right-info.jpg]

michalzabc, tak Smile To napis z gatewaya na mirrorze Smile


RE: Zarabiasz na Polakach? Sprawdź mirror Wgrajka.pl! - Bolt - 19-09-2013 15:41

Chodziło raczej o to, że to zdanie wyszło typu "Polska trudna język" lub jakieś pseudo tłumaczenie z Google Translatora.. No litości, na mirrorze dla Polaków?


RE: Zarabiasz na Polakach? Sprawdź mirror Wgrajka.pl! - hertia - 19-09-2013 15:44

Wiesz może co może być tego przyczyną bo na win xp i win7 tak samo wygląda zmienić rozdzielczość? No jeśli to wygląda u mnie tak to pewnie u kilku % ludzi również podobnieSad


RE: Zarabiasz na Polakach? Sprawdź mirror Wgrajka.pl! - michalzabc - 19-09-2013 15:47

(19-09-2013 15:34)Karczu napisał(a):  michalzabc, tak Smile To napis z gatewaya na mirrorze Smile

No właśnie Bolt dobrze prawi, jak dla mnie to lepiej by brzmiało
"Oczekiwanie na dostęp do zawartości."


A ogólnie mirror ciekawy. Budzi zaufanie Tongue


RE: Zarabiasz na Polakach? Sprawdź mirror Wgrajka.pl! - Karczu - 19-09-2013 15:49

Bolt, michalzabc, a faktycznie, ale ja ślepy jestem :o Teraz dopiero zauważyłem, że zamiast "na" mamy "do" Big Grin Dzięki za czujność! Poprawimy w poniedziałek.

hertia, niemożliwe, bo to obrazek. A jak obrazek może się wyświetlać "brzydziej" sam z siebie? On się musi tak konwertować u Ciebie. Jeśli korzystasz z przeglądarki Opera, to sprawdź, czy nie włączyła Ci się Opera Turbo.


RE: Zarabiasz na Polakach? Sprawdź mirror Wgrajka.pl! - hertia - 19-09-2013 15:51

To było akurat na Chromie i Mozilli może problem lezy po adblokerze? - Opera mi służy tylko do nabajania wyświetlę filmu w daily. Skoro to tylko mój problem to dobrzeSmile


RE: Zarabiasz na Polakach? Sprawdź mirror Wgrajka.pl! - Karczu - 19-09-2013 15:56

Tak, w mojej opinii na 99% problem dotyczy tylko Ciebie, bo tak jak mówiłem - ta instrukcja to zwykły obrazek, wklejony tak jak wszystkie inne obrazki na stronach www Smile A co do adblocka to nie wiem, ale one chyba albo coś zostawiają w całości, albo w całości usuwają.

Jak ktoś jeszcze zauważy taki problem u siebie to proszę o kontakt, wówczas będziemy to badać.