Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
6 000PLN w 5 TYG - PORADNIK - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: 6 000PLN w 5 TYG - PORADNIK (/Temat-6-000PLN-w-5-TYG-PORADNIK-76437)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: 6 000PLN w 5 TYG - PORADNIK - PokerStars1910 - 15-09-2013 18:42

(15-09-2013 18:41)malpa2 napisał(a):  W ciemno dac 200zł to wątpie.. a ile sztuk zamierzasz sprzedać? Wink

Będzie recenzja - nie będzie w ciemno. Yazir jak przeczyta, to napisze - temat tylko jakby ktoś chciał wstępnie zaklepać.

Co do liczby sztuk to nad tym nie myślałem, raczej wątpię żeby był jakiś duży na to popyt. Big Grin Najpierw zobaczę ile po recenzji będzie ewentualnych chętnych.

@SURFER

Nie wiem czy napisałem na pierwszej stronie, czy nie - ale ogólnie brak mi czasu, a jak powiedziałem - trzeba na to poświęcić parę godzin dziennie. Do tego wypłaty stamtąd TROCHĘ idą, a aktualnie no to troszkę mi hajsu trzeba. Big Grin Poza tym nie wiem co złego jest w tej cenie - 6000 ZŁ nikt od razu nie osiągnie, ale dużo pracując po paru miesiącach - owszem. Ponadto za większą cenę przecież... Przecież nikt by nie kupił, a jak już wspomniałem - trzeba mi trochę hajsu. Big Grin Do tego to nie jest żadne "cudo". Zwykły poradnik opisujący naprawdę zwykłe sposoby, tylko kilka innowacyjnych, ale takich, które mogą przynieść hajsy.

BTW. "Konkurencji" się nie boję, bo rynek jest na tyle duży, że... Że nic to nie zmieni.

@KLIN

Owszem Smile


RE: 6 000PLN w 5 TYG - PORADNIK - daniel42na - 15-09-2013 18:47

Popraw podpunkt 3 bo to chyba ważne.


RE: 6 000PLN w 5 TYG - PORADNIK - Jacuss - 15-09-2013 19:42

Jeśli ktoś jest nowy - czyt. ja ze świeżo kupionym poradnikiem - to w ile czasu zwróci mi się to 200 zł? Smile

Tylko proszę o szczerą odpowiedź.


RE: 6 000PLN w 5 TYG - PORADNIK - Klin - 15-09-2013 20:19

Wiec tak jak mówiłem, zarabianie polega na clickbank. Osobiście wiem że kwoty o których pisze autor nie są z kosmosu, firma jest rzetelna i wyplacalna od ponad 10 lat.

Jeśli potraktujesz to poważnie zyski Cię zaskocza

Pozdrawiam


RE: 6 000PLN w 5 TYG - PORADNIK - Bandaid - 15-09-2013 20:25

Prawdę mówiąc, wydaje mi się, że chcesz zarobić na, za przeproszeniem, ciemnocie osób na tym forum które mają nikłą wiedzę na temat Clickbanku. Tak, da się na nim tyle zarobić, sam znam osoby które zarabiają na nim kwoty o których Killer może pomarzyć, ale to nie jest takie proste. Podobnie jak w PPA są tacy którzy zgarniają śmietankę i tacy którzy zgarniają ochłopy, z tym że tu jest jeszcze trudniej. Już widzę, co jest w tym poradniku: promowanie za pomocą zapewne YT, artykułów i spamu na forach albo robienie recenzji produktu na stronie. Ale nie oceniam, zobaczymy po recenzji.


RE: 6 000PLN w 5 TYG - PORADNIK - PokerStars1910 - 15-09-2013 20:25

Jacuss

Sorki, ale nie jestem w stanie tego jakos wyliczyc. Wszystko zalezy od sposobu, ktory wybierzesz. Generalnie sa dwa rodzaje sposobow - szybkie (szybko zarobimy), ale krotkotrwale (dostajemy hajs tylko kiedy pracujemy, bo to co zrobilismy wczesniej zostanie usuniete). Drugi rodzaj to wolne, czasochlonne, ale dlugotrwale.

Jak sie uprzesz to i w tydzien sie zwroci, ale trzeba harowac.

@up

" Prawdę mówiąc, wydaje mi się, że chcesz
zarobić na, za przeproszeniem, ciemnocie
osób na tym forum które mają nikłą wiedzę
na temat Clickbanku. "

Poradniki pisze sie dla osob posiadajacych nikla wiedza na temat danego serwisu.


RE: 6 000PLN w 5 TYG - PORADNIK - Bandaid - 15-09-2013 20:29

Taki poradnik to ja tu mogę za darmo skrobnąć jak będę miał chwilę czasu. W płatnym poradniku, a zwłaszcza takim który kosztuję 200zł chciałoby się jednak czegoś więcej.


RE: 6 000PLN w 5 TYG - PORADNIK - surfer0700 - 15-09-2013 20:31

(15-09-2013 20:29)Bandaid napisał(a):  Taki poradnik to ja tu mogę za darmo skrobnąć jak będę miał chwilę czasu. W płatnym poradniku, a zwłaszcza takim który kosztuję 200zł chciałoby się jednak czegoś więcej.

Więc czekam na niego Jerk


RE: 6 000PLN w 5 TYG - PORADNIK - PokerStars1910 - 15-09-2013 20:34

Ciesze sie, ze juz wiesz co znajduje sie w poradniku.

Pozdrawiam, czekam na Twoj 62stronnicowy poradnik, podsylaj na pw.


RE: 6 000PLN w 5 TYG - PORADNIK - Bandaid - 15-09-2013 20:43

Powiedziałem, że czekam na recenzję yazira. Nie zaprzeczyłeś jednak, że wspomniane przeze mnie rzeczy znajdują się w poradniku więc jak mniemam jest to prawda. Reasumując: czekamy na recenzje yazira.