Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Odprowadzenie prowizji - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: Odprowadzenie prowizji (/Temat-Odprowadzenie-prowizji-76430)



Odprowadzenie prowizji - siwrus1231 - 15-09-2013 17:14

Siemka. Czemu jak ktoś przysyła mi kaske to nie dochodzi całość, a to dlatego, że pisze :
Wysokość opłaty: -xxx PLN

Do tej pory, czyli do dzisiaj nie było żadnych problemów. Kaska dochodziła jak trzeba. Dzisiaj wypłaciłem troche pieniędzy na bank, dostałem 2 przelewy od userów z forum no i dochodzi bez złotówki-dwóch.


RE: Odprowadzenie prowizji - diabloo07 - 15-09-2013 17:17

Pewnie wysyłają jako płatność, a nie prezent.


RE: Odprowadzenie prowizji - Zły_Szeląg - 15-09-2013 17:19

Przy wysyłaniu pieniędzy należy zaznaczyć jedną z dwóch opcji

-wysyłam pieniądze krewnym lub znajomym - bez prowizji
-płacę za towary lub usługi - prowizja

Big Grin


RE: Odprowadzenie prowizji - marcel_kk - 15-09-2013 17:19

Podczas wysyłania pieniędzy z PP są 2 możliwośći:

-Płacę za towary lub usługi ( PŁATNA)
-Wysyłam pieniądze krewnym lub znajomym (BEZPŁATNA)

Wysyłający widocznie zaznaczył pierwszą.


RE: Odprowadzenie prowizji - Boguśś - 15-09-2013 21:10

Tak ja pisali koledzy wyzej. Wyslak jako Towar/usluga aby miec pewnosc ze nie chcesz oszukac, naciagnac ich na cos, aby potem latwiej odzyskali kase


RE: Odprowadzenie prowizji - Reinkarnator - 16-09-2013 21:32

(15-09-2013 21:10)Boguśś napisał(a):  Tak ja pisali koledzy wyzej. Wyslak jako Towar/usluga aby miec pewnosc ze nie chcesz oszukac, naciagnac ich na cos, aby potem latwiej odzyskali kase

właśnie miałem zapytać, po jakiego wała takie rozgraniczenie, przecież każdy powinien (jeżeli nie jest k**asem) zaznaczyć opcję "znajomy/rodzina". Boguśs wyjaśnił ;]


RE: Odprowadzenie prowizji - casern1 - 17-09-2013 09:48

tak ale jak zrobisz np 10 przelewów do rodziny/znajomych to dostaniesz blokade na konto tj jaAngry pozniej tylko wysyłanie skanów dowodów, prawka , rachunków.