Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na YouTube - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Zarabianie na YouTube (/Temat-Zarabianie-na-YouTube-76415)

Strony: 1 2


Zarabianie na YouTube - gutek126p - 15-09-2013 13:28

Witam wszystkich mam parę pytań w jak sposób najwięcej można zarobić na youtube bo z tego co zauważyłem są 3 metody
1- musisz oglądnąć całą reklame
2- musisz poczekać 5 sekund i klikasz pomiń
3- na dole wyskakuje ci reklama którą można od razu zamknąć
i teraz moje pytanie czy widzowie oglądający mój film zignorują reklamę czyli punkt 2 i 3 to ja coś zarobie ???
jeżeli tak to ile zarobię gdy ktoś ominie tą reklamę a ile jeżeli w nią wejdzie ?.
Czy w ogóle to nie ma znaczenia ???
proszę o konkrety z góry dzięki.


RE: Zarabianie na YouTube - Lion94 - 17-09-2013 20:54

Liczą się poprawne zliczenia reklam Video, więc
nie tylko wyświetlenia.


RE: Zarabianie na YouTube - gutek126p - 18-09-2013 16:18

(17-09-2013 20:54)Lion94 napisał(a):  Liczą się poprawne zliczenia reklam Video, więc
nie tylko wyświetlenia.

Nabijasz posty czy co ??
Oczekuje rzetelnej odpowiedzi na moje pytanie. to co napisales to już dawno wiedziałem


RE: Zarabianie na YouTube - Erenee - 18-09-2013 17:32

Na polski target są tylko Reklamy Pay Per Click . Na wyświetleniach dużo nie zarobisz.

Ja na filmiku 10 tys wyświetles 90% z USA 50$

Filmik 20Tys . Wyswietlenia z Polski 3 $


RE: Zarabianie na YouTube - gutek126p - 18-09-2013 18:55

(18-09-2013 17:32)Erenee napisał(a):  Na polski target są tylko Reklamy Pay Per Click . Na wyświetleniach dużo nie zarobisz.

Ja na filmiku 10 tys wyświetles 90% z USA 50$

Filmik 20Tys . Wyswietlenia z Polski 3 $


ten film na yt z 10 tys wyswietlen dodawałeś z polski czy usa ??? ma to jakieś znaczenie czy tylko wystarczy ze są wyświetlenia z usa ???


RE: Zarabianie na YouTube - Boguśś - 18-09-2013 20:54

A czy wys moga byc nabijane na programach np? .

Przylaczam sie do pyt Autora

Wyslane. ztel


RE: Zarabianie na YouTube - gutek126p - 19-09-2013 16:27

[/quote]


ten film na yt z 10 tys wyswietlen dodawałeś z polski czy usa ??? ma to jakieś znaczenie czy tylko wystarczy ze są wyświetlenia z usa ???
[/quote]

czy ktokolwiek zna odpowiedz na to pytanie ??
ciekawi mnie jeszcze jedna rzecz na addmefast.com
jak wbijam pk to są filmiki z usa daje przykład
jest użytkownik ma 1 film z 15 tys wyswietlen daje mu like ale w ogóle jego
filmu nie widzę bo jest reklama która trwa z 1 min można ja pominąć ale on na 100 % na tej reklamie więcej zarabia niż na małym banerku 2 na 2
jak taką reklamę dać do filmiku. przez adsense ??
z wieloma takimi przypadkami się spotkałem a filmik które są dane to jakieś gówno mało popularne. 1 rzecz mnie intryguje skoro ktoś tam zleca oglądanie jego gównianego filmiku a tak na prawdę oglądasz kawałek reklamy to ten ktoś musi dobrze na tym wychodzić.Rolleyes


RE: Zarabianie na YouTube - Erenee - 19-09-2013 19:32

WYŚWIETLENIA Z USA ! NA LOGIKE smutny . TO reklamodawcy placą za Target nie za tą skąd przesłałeś.


RE: Zarabianie na YouTube - Szaman1644 - 19-09-2013 20:01

(18-09-2013 20:54)Boguśś napisał(a):  A czy wys moga byc nabijane na programach np? .

Przylaczam sie do pyt Autora

Wyslane. ztel

Nie możesz nabijać, bo dostaniesz bana Smile


RE: Zarabianie na YouTube - Kore - 27-01-2014 00:21

Reklama którą da się przewinąc musi byc obejrzana cała żeby na niej zarobic a żeby zarobic na reklamie z punktu 3 który podałeś musi byc "kliknięta" żeby cos wpadlo do twojej skarbonki Big Grin te reklamy sa najlepsze moim zdaniem bo ile razy ja nie trafiłem w "x" i wyswietlala mi sie reklama i na tym ktos zarabiał cieżki hajs