Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ograniczenie dostępu do konta - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: Ograniczenie dostępu do konta (/Temat-Ograniczenie-dostepu-do-konta-76411)



Ograniczenie dostępu do konta - patryk574 - 15-09-2013 11:50

Witam, niedawno otrzymałem mail od paypal'a, w którym piszą, że zauważyli jakieś nietypowe operacje na moim koncie < niby ktoś się logował z jakiegoś podejrzanego miejsca> i z tego powodu ograniczają dostęp do mojego konta, nie mogę go usunąć, wypłacać, wpłacać środków itp. Ponad to, żeby uzyskać pełen dostęp, muszę m.in zmienić hasło, pytania zabezpieczające i podać numer karty kredytowej. Problem w tym, że jej nie posiadam i nie chce wyrabiać. Poczytałem trochę na necie i okazało się, że będą żądali ode mnie jeszcze skanów takich dokumentów jak np.: prawo jazdy czy paszport, których na pewno nie chcę im wysyłać. Moje Pytania:
1. Co mogę zrobić w tej sytuacji
2. Czy istnieje możliwość ewentualnego zamknięcia konta? Jak to zrobić
3. Jeżeli nie podejmę żadnych działań, to czy coś mi grozi, czy po prostu konto będzie ograniczone w nieskończoność?


RE: Ograniczenie dostępu do konta - tomazzi - 15-09-2013 11:52

najlepiej zadzwoń jutro na infolinię paypal i dowiesz się wszystkiego Smile


RE: Ograniczenie dostępu do konta - Majka - 15-09-2013 11:55

1. Poddać się weryfikacji.
2. Nie (najpierw weryfikacja)
3. Nic Ci nie grozi - będzie ograniczone ciągle


RE: Ograniczenie dostępu do konta - patryk574 - 16-09-2013 08:08

Ok, dzięki za rady, faktycznie dzisiaj albo jutro zadzwonię do nich i po prostu dopytam, o ile będą tacy mili i zechcą cokolwiek wytłumaczyć Wink


RE: Ograniczenie dostępu do konta - tomazzi - 16-09-2013 08:13

(16-09-2013 08:08)patryk574 napisał(a):  Ok, dzięki za rady, faktycznie dzisiaj albo jutro zadzwonię do nich i po prostu dopytam, o ile będą tacy mili i zechcą cokolwiek wytłumaczyć Wink
na infolini szybciej się dowiesz i załatwisz niż jak byś prowadził z nimi dysputę za pomocą e-mail