Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Sugestia na temat tego działu - "Zaproszenia Lockerz" - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: [Zamknięty]Sugestia na temat tego działu - "Zaproszenia Lockerz" (/Temat-Zamkniety-Sugestia-na-temat-tego-dzialu-Zaproszenia-Lockerz-7640)

Strony: 1 2


RE: Sugestia na temat tego działu - "Zaproszenia Lockerz" - Bolt - 25-05-2010 14:17

Wg wzorca i tak nie będą robić, a przenosić moze tylko Admin, Jeppers, Alcor i Kilol, według mnie to za mało osób, nie to, że chcę sobie poszerzać prawa, ale żeby 3 modów obrabiało całe forum a reszta tylko swoje działy to nie bardzo coś. A co do wyznaczonej ilości postów: jeśli się ustawi że nie można wejść z mniej niż 5 postami o nikt nie będzie wchodził do tego działu by zdobyć zapro a jeśli po prostu by było nakazane że trzeba mieć co najmniej x postów to zaczęli by spamować, wiec trzeba coś wymyślić lepszego


@Yanke$, masz w 100% rację, nikt tam dosłownie nie wchodzi, sam kiedyś dałem swój temat z zapro to może 1 osoba napisała, choć nawet nie zawsze


RE: Sugestia na temat tego działu - "Zaproszenia Lockerz" - popis1 - 25-05-2010 14:32

Ja osobiście dzięki temu działowi zaprosiłem 5 osób, więc dział zaproszenia jest wg potrzebny chociażby po to aby nabijać posty przy cotygodniowym odświeżaniu Wink


RE: Sugestia na temat tego działu - "Zaproszenia Lockerz" - Bolt - 25-05-2010 14:35

Własnie chodzi nam o to by nie nabijać tych postóww, bo robi się czysta mielonka, czyt. spam Smile


RE: Sugestia na temat tego działu - "Zaproszenia Lockerz" - Grabowkers - 25-05-2010 17:10

Mimo, że sam się tam "reklamuję" jestem za usunięciem tego działu - jest po prostu zbędny Wink


RE: Sugestia na temat tego działu - "Zaproszenia Lockerz" - Kilol - 25-05-2010 17:14

Dodatkowo nikt nie przestrzega tam regulaminu...


RE: Sugestia na temat tego działu - "Zaproszenia Lockerz" - Xkoniak - 25-05-2010 17:15

Taaa bezużyteczny.Chyba że byłyby większe wymogi np. od 100 postów byłoby mniej tego tam i wtedy może by ludzie prosili o zapro. :-)


Pozdrawiam.


RE: Sugestia na temat tego działu - "Zaproszenia Lockerz" - Lukisss - 25-05-2010 18:00

(25-05-2010 17:15)Xkoniak napisał(a):  Taaa bezużyteczny.Chyba że byłyby większe wymogi np. od 100 postów byłoby mniej tego tam i wtedy może by ludzie prosili o zapro. :-)


Pozdrawiam.

To by było jeszcze gorsze. Wymogi zupełnie odpadają. Wyobraź sobie, że nowy użytkownik chce dać ogłoszenie o zaproszeniach. Nie może, bo musi mieć 100 Postów. Idzie do pierwszego, lepszego tematu i pisze byle co. Tak ma być cały czas? Oczywiście nie mówię o ludziach, którzy piszą ogarnięte posty.


RE: Sugestia na temat tego działu - "Zaproszenia Lockerz" - Admin - 26-05-2010 07:16

(25-05-2010 14:17)Bolt napisał(a):  Wg wzorca i tak nie będą robić, a przenosić moze tylko Admin, Jeppers, Alcor i Kilol, według mnie to za mało osób, nie to, że chcę sobie poszerzać prawa, ale żeby 3 modów obrabiało całe forum a reszta tylko swoje działy to nie bardzo coś. A co do wyznaczonej ilości postów: jeśli się ustawi że nie można wejść z mniej niż 5 postami o nikt nie będzie wchodził do tego działu by zdobyć zapro a jeśli po prostu by było nakazane że trzeba mieć co najmniej x postów to zaczęli by spamować, wiec trzeba coś wymyślić lepszego


@Yanke$, masz w 100% rację, nikt tam dosłownie nie wchodzi, sam kiedyś dałem swój temat z zapro to może 1 osoba napisała, choć nawet nie zawsze

Przenosic może znacznie więcej osób wielu ma osobne działy do moderowania co daje im uprawnienia do przenoszenia wszędzie.






Co do samego tematu to odpada. Dlaczego? doskonale pamiętam początki forum, gdy masa tematów typu "wysle zaproszenie na lockerz", "darmowe zapro" spływała do działu : ogólne o lockerz czy offtopica. Nowy dział z zaproszeniami zlikwidował problem praktycznie do zera - ułatwia to znacznie życi mi i niektórym osobom z ekipy. Dlatego dla dobra ogółu zostaje Smile


[Zamknięty][Zamknięty]Sugestia na temat tego działu - "Zaproszenia Lockerz" - Killer - 19-03-2011 10:05

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.