Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Sugestia na temat tego działu - "Zaproszenia Lockerz" - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: [Zamknięty]Sugestia na temat tego działu - "Zaproszenia Lockerz" (/Temat-Zamkniety-Sugestia-na-temat-tego-dzialu-Zaproszenia-Lockerz-7640)

Strony: 1 2


[Zamknięty]Sugestia na temat tego działu - "Zaproszenia Lockerz" - Yanke$ - 25-05-2010 10:45

Hm. Przeglądam ten dział i dochodzę do wniosku, że jest zupełnie zbędny. Nie mówię, że zaśmieca, ale do niczego nie służy. Jeśli ktoś już jest tutaj na forum ma konto na Lockerz, a nikomu innemu nie będzie przesyłał stronki, bo zaprosi sam. Proponowałbym usunięcie działu. Co Wy na to ? Co na to Admin ? Big Grin


RE: Sugestia na temat tego działu - Lukisss - 25-05-2010 11:11

Yankesie,

Jestem za, gdyż uważam, że ten kto zarejestrował się na forum, na 100% zarejestrował się na lockerz.com. Poddział jest zbędny i tylko nadaje się do kasacji. Myślę, że Admin będzie tego samego zdania.

PS. Mogłeś to napisać w "Pomysłach dotyczących forum LFE"


RE: Sugestia na temat tego działu - Yanke$ - 25-05-2010 12:56

Aha, no to przepraszam Smile Więc czekamy na decyzję Admina, jeżeli rzeczywiście złamałem regulamin to proszę bardzo Tutora/Moda/Super Moda o przeniesienie tematu (o ile mają taką możliwość) Big Grin


RE: Sugestia na temat tego działu - Gumowy - 25-05-2010 13:15

Niestety jako tutor nie mam mozliwości przeniesienia Wink Popieram pomysł usunięcia tego działu. Jak ktoś wchodzi na forum to albo ma już konto na Lockerz, a jeśli jeszcze nie ma to pewnie poprosi na SB o zaproszenie.


RE: Sugestia na temat tego działu - "Zaproszenia Lockerz" - Kilol - 25-05-2010 13:40

Temat przeniosłem.

Popieram autora tematu.Wink Już wcześniej o tym myślałem.


RE: Sugestia na temat tego działu - "Zaproszenia Lockerz" - Tidus - 25-05-2010 13:43

No racja . W 99% członek zarabiam.com ma konto na początku dział był w miare dobry/potrzebny ,ale teraz .Tongue


RE: Sugestia na temat tego działu - "Zaproszenia Lockerz" - Kicha - 25-05-2010 13:50

Ale nawet jakby nie mial to tam jest taki spam ze hohoho xD A o zapro mozna poprosic na sb szybciej i lepiej


RE: Sugestia na temat tego działu - "Zaproszenia Lockerz" - Bolt - 25-05-2010 14:09

Mi się wydaje, że powinien zostać, tylko zrobić pewne utrudnienie, bo w większości piszą tam nowi userzy, mający 2-3 posty, które nawet nie przeczytały regulaminu. Chce się więcej znajomych na lockerz, to trzeba sobie zasłużyć, jedyny problem jak to zrobić żeby nie pojawił się spam a tematów od userów z 2 postami było mniej Smile


RE: Sugestia na temat tego działu - "Zaproszenia Lockerz" - Kicha - 25-05-2010 14:11

Moze aby pisali temat wedlug wzorca jak nie do kosza, od ilus tam postow jak nie kosz, i wymagania jakies spelnic ogolnie Tongue


RE: Sugestia na temat tego działu - "Zaproszenia Lockerz" - Yanke$ - 25-05-2010 14:16

Bolt napisał(a):Mi się wydaje, że powinien zostać, tylko zrobić pewne utrudnienie, bo w większości piszą tam nowi userzy, mający 2-3 posty, które nawet nie przeczytały regulaminu. Chce się więcej znajomych na lockerz, to trzeba sobie zasłużyć, jedyny problem jak to zrobić żeby nie pojawił się spam a tematów od userów z 2 postami było mniej Smile
Dobra, dobra, wszystko się zgadza... Ale bądźmy szczerzy: kto tam chodzi po zaproszenie ? Czy ktoś to w ogóle czyta ? Ja myślę, że nie i stąd ten pomysł.