Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Już nie płaci] Excellentbux.net - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Już nie płaci] Excellentbux.net (/Temat-Juz-nie-placi-Excellentbux-net-76385)

Strony: 1 2 3


RE: [PŁACI] Excellentbux - excellentbux.net - Spamer-pl - 09-10-2013 19:51

oni juz nie sa wyplacalni


RE: [PŁACI] Excellentbux - excellentbux.net - Workis - 09-10-2013 20:45

Dlaczego już nie są?
W proof of payments cały czas są wypłaty.
Poprosilem wczoraj wieczorem poprzez support o przeniesienie pare dolarow z AB do PB zeby kupic reklame - bez zadnego ale przeniesli.
Dla mnie nadal ten bux fajnie dziala. Smile

pozdrawiam


RE: [PŁACI] Excellentbux - excellentbux.net - Spamer-pl - 11-10-2013 23:04

to powiedz mi jak sie tam wyplaca na paypala bo juz 2 x zlecilem wyplate i po dzis dzien nie otrzylaem kasy
musze jakies zadanie wykonac ?
co trzeba zrobic bo moze cos przeoczylem i dlatego do dzis nie mam kasy na PP?


RE: [PŁACI] Excellentbux - excellentbux.net - krkox12 - 11-10-2013 23:06

Polecam Big Grin


RE: [PŁACI] Excellentbux - excellentbux.net - Workis - 12-10-2013 00:16

@Spamer-pl,
maja 10 dni na wyplate, jesli 10 dni minelo - napisz do Supportu. Ja tak zrobilem i jak widac dowod jest.

Generalnie bux maja IMO smieszny i predzej czy pozniej zmienie ten napis w nawiasie kwadratowym w temacie (nierealne, zeby przy takich stawkach zbyt dlugo trzymal) - ale jedno trzeba im przyznac, ze cokolwiek napisze sie do Supportu - zrobione od razu i o dziwo wyplata rowniez. Big Grin

@bartlomiejfisz,
powiedz mi jak Ty tam dodales reklame?
Bo mi cos z tym nie idzie, niby aktywna ale klikow przez 2 dni ani jednego, co przeciez nie jest mozliwe...

pozdrawiam


RE: [PŁACI] Excellentbux - excellentbux.net - Spamer-pl - 12-10-2013 14:11

skoro sie trzeba prosic o kase to tylko czekac jak sie nie doprosisz kasy
zaraz tam pisze bo w 2 zleceniu minelo 16-20 dni nie mowiac o pierwszym pewnie miesiac


RE: [PŁACI] Excellentbux - excellentbux.net - Workis - 12-10-2013 21:56

Predzej czy pozniej tak musi byc, przeciez stawki 0,02$ za klik i tyle klików jest niemożliwe, pisze to od poczatku, ale poki co - wyplacaja, to sie liczy. Smile

Juz ogarnalem jak tam dodac kredyty do reklamy, nigdy nie kupowalem reklam na tym skrypcie. Gdyby ktos szukal - trzeba kliknac Allocate i dam napisac ile dodać.

Swoja droga konwersja jest tutaj bardzo, ale to bardzo dobra. ~800 klików PTC (~2$/10 dni klikania) = 5 refów. W porownaniu do innych buxów - konwersja super. Reklame dawałem sobie na Ojooo, czyli srednio zachecajace, bardziej niz clixsense czy neo ale mniej niz nowe twory


pozdrawiam Wink


RE: [PŁACI] Excellentbux - excellentbux.net - nokira - 18-10-2013 14:36

Teraz stawki spadły do 0,012 $ czyli jż prawie o połowę. Wypłacał ktoś ostatnio? Bo ja od kilku dni czekam i nic niestety.


RE: [PŁACI] Excellentbux - excellentbux.net - patryk1985 - 20-10-2013 14:45

ja od 11 dni czekam - będzie trzeba do nich napisać bo przekroczyli 10 dni


RE: [PŁACI] Excellentbux - excellentbux.net - nokira - 20-10-2013 16:59

Ja czekam też trochę ale jeszcze nie 10dni,