Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Opinie na temat liquidów do e papierosa - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Opinie na temat liquidów do e papierosa (/Temat-Opinie-na-temat-liquidow-do-e-papierosa-76381)

Strony: 1 2 3 4


RE: Opinie na temat liquidów do e papierosa - SweetSensi - 08-03-2014 22:18

I jak te liquidy w smaku z Hangseny ? Zamierzam kupić z 5 buteleczek różnych smaków i ocenić czy warto było.


Odp: RE: Opinie na temat liquidów do e papierosa - asiorek - 08-03-2014 23:54

(22-09-2013 00:36)vankosiara napisał(a):  Apropo, czy opłaca się kupowanie e-fajek za 60-80zł? Czy lepiej jakiś markowy sprzęt?

@[vankosiara]
Bierz tego co ja mam, 120 zl to prrawie 80 a dymek zajebisty, ego sie chowa.

Co do hangsena mam, redbulla, jagode i czarna herbate, sprzedalem bo za mocna 24 , bede brał 12. Jak najbardziej polecam, w pon kumpel zaleje swojego wanilia z p1 ja dobrze pamietam bo chce sb spróbować jak smakuje vanilia i ogl liq p1 Tongue


Wysłane z mojej L9'tki za pomocą Tapatalk 2 - pisze z tel = brak polskich znakow przy odpowiedziach


RE: Opinie na temat liquidów do e papierosa - Driver494 - 13-03-2014 15:32

Ostanio się zastanawiałem czy jest sens pisać o tych liquidach i czy ktoś to czyta. Ale widzę, że warto. Smile

Hangseny są jak najbardziej warte swojej ceny. Miałem okazje wapować droższe liquidy o gorszym smaku (np. waniliowy dr jack).

Hangsen Herbata Moc: 6mg
Coś w deseń liptona cytrynowego w butelkach. Jest posmak herbaty z cytryną. Mógłby być nieco wyraźniejszy ale mimo wszystko z przyjemnością sięgałem po buteleczkę by dolać liquidu do atomizera. Smile
8/10

Hangsen Ice Mint Moc: 12mg
Tutaj już mocy nie pożałowali. Jak ktoś lubi solidny mentol ale taki jak w halsach to jak najbardziej polecam. Mieszałem z tytoniowym Desert Ship z Hangsen'a i bardzo mi przypasował. Niektórzy mówili, że smakuje trochę jak mentolowy analog jednak moim zdaniem trochę daleko mu od niego.
7/10 (jest moc i ciężko go dużo palić)


Hangsen Desert Ship Moc 12mg
Sporo osób mówi, że liquid smakuje orzeszkami. Częściowo się z tym zgodzę. Smak może trochę przypomina orzech ziemny, z drugiej strony ciężko jednoznacznie okreslić smak. Słyszałem również opinie, że smakuje trochę jak tabaka (po zmieszaniu z mentolem szczególnie). Nie odrzuca po dłuższej degustacji. W sam raz na dłuższe wapowanie.
7/10

Co do Ebulla Smart 2 którego zakupiłem.
Na początek świetny. Trochę ciekł ale wystarczyło odpowiednio ułożyć uszczelki i wszystko jest ok. Jedyne czego mogę się czepić to, że atomizer trochę gwiżdże. Bateria z wejściem usb super się sprawuje. Dobrze trzyma. Jak za 69zł nie ma się czego czepić.

Niedługo mam zamiar z kolegami zamówić kolejne hangseny. Także pewnie coś jeszcze o nich napisze.


Odp: Opinie na temat liquidów do e papierosa - asiorek - 13-03-2014 20:00

Polecam hangsen:
Tiramisu 6 , a potrafi pogryzc w gardlo jak jagoda 12, smak ? Hm nie czuje zadnej czekolady ciastka nic.
Jagoda plus energetyk 12-0 zajebisty taki slodkawy polecam zmieszac

Jagoda, tiramisu, redbull, czarna herbata ( dobra ale mialem 24 za mocna.. ) mam jeszcze desert ship , dzis doszedl z tiramisu, i jak narazie vapuje tiramisu,


Wysłane z mojej L9'tki za pomocą Tapatalk 2 - pisze z tel = brak polskich znakow przy odpowiedziach


RE: Opinie na temat liquidów do e papierosa - matixxx - 03-04-2014 16:49

Arbuz najlepszy smak!!
12mg Big Grin


RE: Opinie na temat liquidów do e papierosa - Driver494 - 12-04-2014 12:48

(03-04-2014 16:49)matixxx napisał(a):  Arbuz najlepszy smak!!
12mg Big Grin

Arbuza miałem tylko liqueena (był bardzo dobry ) ale pokusiło mnie na 24mg na początek i sobie zniesmaczyłem. Jakby wypalało dziure w płucach Tongue


Odp: Opinie na temat liquidów do e papierosa - asiorek - 20-04-2014 10:41

Musze zmienić zdanie o tiramisu ^^ polecam smaczek zajebisty

Wysłane z mojego C5303 za pomocą Tapatalk 2


RE: Opinie na temat liquidów do e papierosa - SiwyX2014x - 20-04-2014 10:42

Ja tylko e-king i hangsen Smile
Malina, truskawka, mięta, mleczna czekolada. Big Grin ja palę 18 i 24 Smile


RE: Opinie na temat liquidów do e papierosa - malypiksel - 20-04-2014 12:00

Mieta z P1, Liquieen arbuz/cytryna

Wysłane z mojego GT-I9105P przy użyciu Tapatalka


RE: Opinie na temat liquidów do e papierosa - Driver494 - 08-05-2014 18:21

[Obrazek: mc_fq_green_tea.jpg]

Mój najnowszy nabytek. Zapłaciłem za niego 10zł. Normalnie kosztuje coś ok. 14zł. Jest to przedstawiciel nowej lini liquidów marki ebull. Smaczek całkiem dobry jednak brakuje mi tego aromatu earl greya i cytryną. Ale czego tu wymagać? W końcu jest to zielona herbata a nie czarna. Delikatna, nie muląca, lekko słodka z przyjemnym aromatem. Z zapachu przypominała mi coś w deseń miodu. Zalewając liquid do atomizera mocno rzucił mi się w oczy jego kolor. Mimo, że herbata zielona jest zielona/żółta paradoksalnie liquid jest czerwony. W sumie liquid jest jak najbardziej na plus. Daje 8/10.

Mam ochotę przetestować kolejne smaki od ebulla. Niedługo może zakupię kawę, herbatę i czerwone wino. Smile