Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Opinie na temat liquidów do e papierosa - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Opinie na temat liquidów do e papierosa (/Temat-Opinie-na-temat-liquidow-do-e-papierosa-76381)

Strony: 1 2 3 4


RE: Opinie na temat liquidów do e papierosa - A$AP - 25-09-2013 10:11

(22-09-2013 08:49)zaple napisał(a):  Na ile wam starcza taki liquid?

Pale zwykłe papierosy. Oczywiście kupuje (dobry) tytoń. Czasem jak jestem na piwku z kobietą, czy z przyjaciółmi, to skręcam w bletki tyoń i fajnie klimaciarsko się pali. Natomiast jakoś nie mogę się przekonać do e-papierosów, ale z ciekawości pytam.

To zależy. Jak jestem zajęty to idzie mi w ciągu dnia ok. 2 ml, a jak siedzę np. cały dzień w domu to idzie nawet 3,5-4 ml.
Średnio taka buteleczka 30 ml wystarcza mi gdzieś na 2 tygodnie


RE: Opinie na temat liquidów do e papierosa - mm25s1 - 25-09-2013 15:07

Ja kupuje na e-dymie bazę 100ml i do tego aromat z inawery. Wychodzi mi za ok 105ml 30zł. A żadnej różnicy w smaku nie czuję. Nie rozumiem jak można kupować te "markowe" liquidy, zwykłe przepłacanie. Zaraz ktoś się pewnie wtrąci że to pewnie jakiś noname. Nie, to jest to samo co w liquidzie tylko trzeba sobie samemu pomieszać Tongue


RE: Opinie na temat liquidów do e papierosa - Driver494 - 27-09-2013 20:34

(25-09-2013 15:07)mm25s1 napisał(a):  Ja kupuje na e-dymie bazę 100ml i do tego aromat z inawery. Wychodzi mi za ok 105ml 30zł. A żadnej różnicy w smaku nie czuję. Nie rozumiem jak można kupować te "markowe" liquidy, zwykłe przepłacanie. Zaraz ktoś się pewnie wtrąci że to pewnie jakiś noname. Nie, to jest to samo co w liquidzie tylko trzeba sobie samemu pomieszać Tongue

Te bazy i aromaty można dostać w punktach z e papierosami? Mają też te buteleczki? Tongue


Odp: Opinie na temat liquidów do e papierosa - hbr - 29-09-2013 23:23

W większości punktów mają. Trzeba iść i zapytać.


RE: Opinie na temat liquidów do e papierosa - wieldek018 - 24-10-2013 10:27

Ja miałem e-papierosa. przez pierwsze 2 tygodnie było ok, ale potem brakowało tego czegoś więc znowu zacząłem palić zwykłe.


RE: Opinie na temat liquidów do e papierosa - Camaxtle - 01-11-2013 23:45

Ja się przerzuciłem z analogów na elektryka i nie żałuję. Mimo tego i tak od czasu do czasu zwykła fajka do piwa musi być. Co jak co ale papieros i piwo stanowią wyjątkowe połączenie Big Grin Z liquidów polecam P1: Mięta, czarna porzeczka Liqueen: black english tea, energy drink, orange Smile


RE: Opinie na temat liquidów do e papierosa - maniek1 - 08-11-2013 11:43

nawet na forach o zarabianiu znajdzie się wątek jak tą kaskę wydawać Tongue Mi najbardziej odpowiadają tytoniowe - taste of carmen marki Smokers Delight od LiquidsDeluxe Smile Na razie palę najmocniejsze... Smile


RE: Opinie na temat liquidów do e papierosa - LordBeaK - 29-12-2013 14:34

Ja posiadam EGO CE4. Jestem bardzo zadowolony. Używam liquidów firmy Loqstars. Mój ulubiony smak to Brzoskwinia jednak ostatnio zasmakowało mi wiele odmian smaków tytoniowych.


RE: Opinie na temat liquidów do e papierosa - Driver494 - 28-01-2014 10:08

Trochę odkopię. Dawno nic nie pisałem bo uszkodziłem gwint w swoim chińskim EGO CE6. Ale w tym tygodniu przyjdzie mój ebull smart 2 z usb za 69zł. Do paczki zamówiłem dodatkowo 2 liquidy Hangsena (i jeden otrzymam gratis bo nie było pewnego smaku o mocy 12). Zamierzam napisać ich krótką recenzje. W internecie bardzo je chwalą a cena wynosi jedynie 5-7 zł za buteleczkę, czyli o połowę taniej niż w przypadku liquidów kupowanych w większości punktów. Smile


RE: Opinie na temat liquidów do e papierosa - b2neobux - 29-01-2014 14:37

Ja palę ego-v3 max+Atomizer od vivi liquid robię swój na podstawie bazy Smile4