Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Opinie na temat liquidów do e papierosa - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Opinie na temat liquidów do e papierosa (/Temat-Opinie-na-temat-liquidow-do-e-papierosa-76381)

Strony: 1 2 3 4


Opinie na temat liquidów do e papierosa - Driver494 - 14-09-2013 16:55

Witam wszystkich.
Chciałbym, żebyście się w tym temacie podzielili ze mną i innymi użytkownikami forum opiniami na temat liquidów do e papierosów. Sam jestem w tym początkujący i nie bardzo wiem od czego zacząć. Póki co mam smak arbuzowy Liqueen'a. Całkiem niezły tyle, że szybko się nudzi.

Co sądzicie o mietowym, wanilowym lub wiśniowym? (właśnie te smaki mnie interesują Smile)

EDIT. Przy okazji. Jaki typ clearomizera z gwintem 510 polecacie? Czy grzałki z knotami są gorsze?


RE: Opinie na temat liquidów do e papierosa - Delikarolz - 14-09-2013 16:59

moj kolega zawsze dodaje ciutke wody i ma wiecej Smile osobiscie wiem ze mietowy lubi najwiecej osob wraz ze mna, wisniowy niedobry !


RE: Opinie na temat liquidów do e papierosa - damianus627 - 14-09-2013 17:01

Po co udawać że się pali? Już lepiej fajki kupić.


RE: Opinie na temat liquidów do e papierosa - Driver494 - 14-09-2013 17:03

(14-09-2013 17:01)damianus627 napisał(a):  Po co udawać że się pali? Już lepiej fajki kupić.

Tak się składa, że mi odpowiada coś takiego. Nie chce się wracać do analogów, nie śmierdzą i nie syfi się organizmu. Dla mnie to takie mniejsze zło. Smile


RE: Opinie na temat liquidów do e papierosa - Madroxx - 14-09-2013 17:05

Na początku kupowałem z "milda" ale już nie pamiętam dokładnie jak smakowały.

Teraz kupuje z "p1" obecnie mam kawowy - dobry mocny smak. Poprzedni olejek miałem bananowy mniej intensywny od kawowego ale też bardzo dobry. Miętowy miałem i był w porządku.

Olejki z p1 i milda mają zadowalająca ilość dymu Big Grin

Pamiętaj żeby nie kupować olejków noname na allegro.

[Obrazek: tydk.jpg]

Kiedyś kupiłem na próbę. Śmierdział i w ogóle się nie chciał spalać dymu zero, nie wiem jak ludzie im pozytywne komentarze wystawiają.


(14-09-2013 17:01)damianus627 napisał(a):  Po co udawać że się pali? Już lepiej fajki kupić.

Z fajek przeszedłem na e-fajke i w ogóle mnie do zwykłych nie ciągnie. Po woli zmniejszam moc aż do zera, 20ml (20zł) olejku miałem na ~2 tyg. Dwóch znajomych kupiło w tym samym czasie e-faje a teraz i tak palą zwykłe. Zależy jakie masz nastawienie.


RE: Opinie na temat liquidów do e papierosa - Driver494 - 21-09-2013 23:56

Trochę po testowałem i mogę wydać opinie na temat kilku liquidów.
- arbuz liqueen 6/10 - niezły ale przejadł mi się bo za dużo go na raz wypaliłem a miałem 24mg nikotyny
- banan liqueen 8/10 - bardzo przyjemny smak. Dużo lepszy z wiśnią w stosunku 3:1.
- herbata liquuen 7/10 - niezła ale spodziewałem się czegoś lepszego
- wanilia drJack 8,5/10 - miłe zaskoczenie. Naprawdę przypadł mi do gustu. Kupiłem go za jedyne 11zł (w promocji z atomizerem volisha), słodki smak. Przypomina sernik.
- wiśnia r1 + ananas r1 (1:3) - 7/10 - słodki przyjemny smak owocowy smak.

Mam w planach jeszcze jakiś miętowy kupić dla odmiany.


RE: Opinie na temat liquidów do e papierosa - vankosiara - 22-09-2013 00:36

Apropo, czy opłaca się kupowanie e-fajek za 60-80zł? Czy lepiej jakiś markowy sprzęt?


Odp: Opinie na temat liquidów do e papierosa - hbr - 22-09-2013 02:15

Markowy. Te tanie badziewia bardzo szybko padają.


RE: Opinie na temat liquidów do e papierosa - zaple - 22-09-2013 08:49

Na ile wam starcza taki liquid?

Pale zwykłe papierosy. Oczywiście kupuje (dobry) tytoń. Czasem jak jestem na piwku z kobietą, czy z przyjaciółmi, to skręcam w bletki tyoń i fajnie klimaciarsko się pali. Natomiast jakoś nie mogę się przekonać do e-papierosów, ale z ciekawości pytam.


RE: Opinie na temat liquidów do e papierosa - Madroxx - 22-09-2013 11:07

(22-09-2013 08:49)zaple napisał(a):  Na ile wam starcza taki liquid?

Pale zwykłe papierosy. Oczywiście kupuje (dobry) tytoń. Czasem jak jestem na piwku z kobietą, czy z przyjaciółmi, to skręcam w bletki tyoń i fajnie klimaciarsko się pali. Natomiast jakoś nie mogę się przekonać do e-papierosów, ale z ciekawości pytam.

10 ml - jakieś 5 dni. Kiedyś kupiłem 20ml to miałem 2 tygodnie Big Grin