Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Hosting pod prestashop - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek: Hosting pod prestashop (/Temat-Hosting-pod-prestashop-76343)



Hosting pod prestashop - Mksuzi - 14-09-2013 02:06

Witam

Tak się składa, że otwieram sklep internetowy. Zdecydowałem się na korzystanie z prestashop. Szukam teraz pod nią serwera, który nie będzie zamulał.

Przejrzałem masę ofert w sieci, jak i opinii, jednak nikomu z nich nie wierzę. Ale za to ufam wam - użytkownikom zarabiam.com

Moje wymagania:
- Serwer hostingowy od 3 do 20 GB; Będzie na nim stał tylko sklep + pliki graficzne do szablonu z allegro
- Miesięczny transfer danych minimum 20 GB
- Dobry dostęp do suportu, który nie wystawi mnie na próbę czasu.
- cPanel lub zwykły panel z dostępami do normalnych opcji takich jak zmiana DNS, dodawanie domen itp. bajery.
- Możliwość zakupu certyfikatu SSL u owego usługodawcy.


Nie interesują mnie na razie VPS-y ani dedyki - ponieważ przy obecnej ilości produktów (około 200), są mi zbędne.

Planowałem skorzystanie z OVH (mam tam większość domen) - jednak naczytałem się, że zamulają.

Bardzo pozytywnie ludzie wypowiadają się o http://linuxpl.com/

A wy co możecie mi polecić?

Pozdrawiam
Mk


RE: Hosting pod prestashop - Jaro070 - 14-09-2013 10:08

Ja korzystam z Hekko:
EasyPack+ w Hekko.pl
Pojemność: 5 GB
Transfer: 25 GB
CPU: 5%
Konta e-mail i MySQL: nolimit
Gratis: domena .pl
Cena: 70,00 zł w VAT za 12 mies.


RE: Hosting pod prestashop - Klin - 15-09-2013 10:30

Jak mówisz linuxpl to sprawdzona firma. Od siebie polecam, nie ma żadnych problemów. Miły support

Pozdrawiam


RE: Hosting pod prestashop - Krissu - 15-09-2013 10:42

Linuxpl i hosteam - ode mnie. Wink


RE: Hosting pod prestashop - Mksuzi - 11-10-2013 11:18

Po długich namysłach oraz przetestowaniu proponowanych serwerów, wybrałem linuxpl.

Dziękuję - sprawdza się wyśmienicie Smile


RE: Hosting pod prestashop - damianus627 - 11-10-2013 11:51

Ja zapytam co sprzedajesz? I czy masz działalność gospodarczą?


RE: Hosting pod prestashop - Mksuzi - 17-10-2013 01:08

Zabrałem się za coś co mi odradzano.

Odzież męską oraz damską. Jak na razie są już pierwsze sprzedaże, a więc maszyna ruszyła.

Własnej działalności nie mam, ale za to podpiąłem się pod działalność znajomego za niewielki procent od zysków. Przekalkulowałem, że taka opcja będzie dla mnie o wiele bardziej korzystniejsza, niż własna DG.


RE: Hosting pod prestashop - afghan - 17-10-2013 01:20

(17-10-2013 01:08)Mksuzi napisał(a):  Zabrałem się za coś co mi odradzano.

Odzież męską oraz damską. Jak na razie są już pierwsze sprzedaże, a więc maszyna ruszyła.

Własnej działalności nie mam, ale za to podpiąłem się pod działalność znajomego za niewielki procent od zysków. Przekalkulowałem, że taka opcja będzie dla mnie o wiele bardziej korzystniejsza, niż własna DG.

No to Powodzenia ja też ma Plan założyć Sklep Internetowy (rok) z tą sama kategorią więc życzę wysokich zarobków Smile To jest nisza która nigdy się nie wyczerpie no chyba że Tusk będzie nam kazał chodzić na golasa ale i tak nas opier..la do golasa wiec Powodzenia w rozwoju Smile


RE: Hosting pod prestashop - zaple - 17-10-2013 08:54

Cytat:EasyPack+ w Hekko.pl
Hekko nie polecam mają manie na punkcie CPU. Jakiego bym tam konta nie miał zawsze jakieś ograniczenia z powodu CPU.
Linuxpl - fabryki spamu na ich serwerach

Polecam http://www.unixstorm.org/Konta_WWW.html poczytaj sobie opinie.


RE: Hosting pod prestashop - Mksuzi - 18-10-2013 22:38

(17-10-2013 01:20)afghan napisał(a):  
(17-10-2013 01:08)Mksuzi napisał(a):  Zabrałem się za coś co mi odradzano.

Odzież męską oraz damską. Jak na razie są już pierwsze sprzedaże, a więc maszyna ruszyła.

Własnej działalności nie mam, ale za to podpiąłem się pod działalność znajomego za niewielki procent od zysków. Przekalkulowałem, że taka opcja będzie dla mnie o wiele bardziej korzystniejsza, niż własna DG.

No to Powodzenia ja też ma Plan założyć Sklep Internetowy (rok) z tą sama kategorią więc życzę wysokich zarobków Smile To jest nisza która nigdy się nie wyczerpie no chyba że Tusk będzie nam kazał chodzić na golasa ale i tak nas opier..la do golasa wiec Powodzenia w rozwoju Smile

Dziękuję.

Nigdy nie mów nigdy. Konkurencja ogromna, ale skoro taka jest tzn, że jest tu masa pieniędzy do zarobienia.

Życzę powodzenia w owocnym rozwoju przyszłego sklepu oraz cierpliwości do radzenia sobie z przeciwnościami.