Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Forumowe goldy zbanowanych użytkowników - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Forumowe goldy zbanowanych użytkowników (/Temat-Forumowe-goldy-zbanowanych-uzytkownikow-76284)

Strony: 1 2


RE: Forumowe goldy zbanowanych użytkowników - surfer0700 - 12-09-2013 19:54

(12-09-2013 19:47)Pawlak093 napisał(a):  Ja nie zauważyłem, żeby zabieranie zbanowanym użytkownikom FG było pilnowane. Po za tym konkurs chyba był za FG od administracji a nie z puli FG ze zbanowanych userów (chyba, że się mylę). A taka pula np. u Pani Ani aby każdy ją mógł zobaczyć i aby to z tej puli były te konkursy Tongue Np. raz w miesiącu za uzbieraną pulę.

Co to za różnica czy z banowanych czy z puli FG? Wychodzi przecież na to samo.
Zbanujemy użytkownika X, który miał 100 FG. On już ich nie wykorzysta.
Za jakiś czas organizujemy konkurs i w puli jest powiedzmy 50 FG dla pierwszego i drugiego miejsca = 100FG. Więc wychodzi tak jakby te FG zostały pobrane ze zbanowanego usera, bo przecież on i tak ich nie wykorzysta.

Jak dla mnie to takie pule zbanowanych to zbędne kombinowanie. Na co to komu?
Są konkursy, są FG, wystarczy. Po co ograniczać pulę FG, taką zasadą? Nie warto.


RE: Forumowe goldy zbanowanych użytkowników - Pawlak093 - 12-09-2013 19:56

No niby tak ;(


RE: Forumowe goldy zbanowanych użytkowników - MrocznyKILL - 15-09-2013 15:08

(12-09-2013 19:05)v3XeR napisał(a):  z jednej strony nie fair. A z drugiej całkiem spox

Nie fer ??? Dziwne podejście Wink nie fer to jest osoba zbanowana Tongue za darmo nie banują Sex

Pomysł dobry ... i jak widać już wcielony w życie