Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Sprzedam] Serwis Filmy i Seriale Online - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Sprzedam] Serwis Filmy i Seriale Online (/Temat-Sprzedam-Serwis-Filmy-i-Seriale-Online-76280)



[Sprzedam] Serwis Filmy i Seriale Online - sheko12 - 12-09-2013 17:41

1.Serwis internetwy o tematyce Filmy i Seriale Online, Dostępny pod adresem http://e-movie24.pl/

2.Jest to serwis który jest innowacyjnie prosty w prowadzeniu, dodawaniu filmów czy samej administracji, wyróżnia się od portali konkurencyjnych nie tylko wyglądem ale i swoją prostotą, dla oka jest miły i świetnie ogląda się filmy oraz nasze ulubione seriale, brak reklam i banerów partnerskich które przeszkadzają użytkownikom w korzystaniu.

Powód sprzedaży? Przede wszystkim brak czasu i tworzenie już wcześniej zaplanowanych projektów, szkoła i obowiązki oraz marzenia w zakresie informatycznym które chce rozwijać musiały zakończyć się wyborem który musiałem z ciężkim bólem podjąć, rezygnacja z marzeń albo z portalu.

W skład sprzedaży wchodzi:
  • Domena E-Movie24.pl
  • Skrypt Datalife Engine w wersji 9.7
  • Pliki
  • Baza Danych
  • Szablon wykonywany specjalnie pod tematykę Filmową który został zakupiony przeze mnie, jestem jedynym jego posiadaczem i nie jest on dostępny za opłatą oraz za darmo gdziekolwiek w sieci.
  • Bot który po wykonaniu jednego kroku pobiera automatycznie informacje o Gatunku, Premierze Filmowej, Produkcji, Reżyserii, Scenariuszu oraz pobiera okladke (Oryginalny plakat filmu) wraz z Oryginalnym opisem filmu generując je w ciągu 2,3 sekund w odpowiednich polach.
  • System punktowy wykonany na moje zlecenie który ma za zadanie automatycznie naliczyć użykownikowi w profilu punkt lub więcej punktów za dodany materiał filmowy, zliczanie zachodzi automatycznie i można go dostosować i wykorzystać pod wiele ciekawych pomysłów, inwecja twórcza leży po stronie nowego właściciela.
  • Banery reklamowe

Serwis kryje w sobie więcej zalet, np takich jak podczas dodania filmu bądz serialu automatycznie pobierają się Tagi i Słowa kluczowe które generują się w odpowiednich polach.

Do każdego filmu są inne Tagi i Słowa kluczowe, taki sposób zwalnia nas w uzupełnianiu ich ręcznie.

Posiadam skrypt automatycznego partnerstwa, inaczej pisząc jest to wymiana linkiem gdzie nasza rola polega na sprawdzeniu w panelu administracyjnym czy osoba która podjęła się wklejenia kodu wygenerowanego przez skrypt w sekcje <head> </head> swojej strony WWW.
Zapobiega to oszustwie po stronie współpracujacego.

Portal jest odpowiednio skonfigurowany a szablon dostosowany, myśle że dobrze jest to wykonane gdyż obsługa i administracja jest naprawdę bardzo prościutka.

Wyposażenie jakie dalej wchodzi wskład to Mój program Partnerski, Regulamin, artykuł oferowanej Współpracy oraz Zainstalowany drugi skrypt wraz z szablonami pod tematykę telewizyjną, niestety z powodu braku czasu zaprzestałem to tworzyć.

Serwer jaki posiadam jest zbyt słaby by utrzymywać taką stronę, nowego właściciela proszę gorąco o znalezienie w wolnym czasie czegoś lepszego dla siebie.

Jak to wygląda względem pozycjonowania? Starałem się pozycjonować i reklamować w miare możliwości czasowych, efekt nie jest idealny ale zawsze tych unikalnych osób przybyło którzy wciąż przeglądają i oczywiście korzystają ze stronki.

Na początku pomogę zapoznać się z portalem i co nie co pomóc z nim ruszyć

Myśle, że to już wszystko jeśli chodzi o E-Movie24.pl


3.Zdjęcia-BRAK :
4.Kontakt-GG:38069076 bądz E-Mail:[email protected] :
5.Cena-310zł, możliwość negocjacji ceny :
6.Przelew bankowy :

Link do Aukcji http://allegro.pl/serwis-filmy-i-seriale-online-i3545972959.html

Dziękuję za zainteresowanie zakupem i Pozdrawiam wszystkich użytkowników jak i fanów tematycznych stron.

Pozdrawiam Smile
Sheko


RE: [Sprzedam] Serwis Filmy i Seriale Online - Boguśś - 17-09-2013 20:11

Ile dziennie Uu? Serwis ma jakies utrzymanie z reklam?

Wyslane z tel


RE: [Sprzedam] Serwis Filmy i Seriale Online - nitram - 22-09-2013 09:58

Masz jakieś potwierdzenia zarobków z ubiegłych miesięcy, jak całość wyglada pod kątem prawno-podatkowym? Rozliczyłeś sie z tego jako firma jako osoba prywatna czy wogóle ? Big Grin
Jest możliwość spotkania się osobiście ? Rozmowy na skype ?
Rozumiem że masz jakieś potwierdzenia, dokumenty na to że skrypt należy do Ciebie ?


RE: [Sprzedam] Serwis Filmy i Seriale Online - Kzn - 22-09-2013 10:39

Skrypt może być nulled a szablon taki był sprzedawany przez autora każdemu za 70zł Smile


RE: [Sprzedam] Serwis Filmy i Seriale Online - linoskoczek - 24-09-2013 15:12

Żenada. Wszystko i tak leci z kinomaniaka Wink


RE: [Sprzedam] Serwis Filmy i Seriale Online - dsagasd - 24-09-2013 15:25

temat do zamknięcia .
Bo widzę aukcja zakończona i strona sprzedana.


[Sprzedam] Serwis Filmy i Seriale Online - surfer0700 - 25-09-2013 13:08

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.