Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Typy/porady/doradztwo bukmacherskie. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Typy/porady/doradztwo bukmacherskie. (/Temat-Typy-porady-doradztwo-bukmacherskie-76256)



Typy/porady/doradztwo bukmacherskie. - ciemnebiznesy - 12-09-2013 11:29

1.Nazwa przedmiotu : Oferuję typy bukmacherskie, porady, wspólne,dochodowe granie live.
2.Opis przedmiotu :
3.Zdjęcia : [Obrazek: jddpJpK.jpg]
4.Kontakt : PW, gg: 47201217
5.Cena : niżej
6.Sposób zapłaty za przedmiot : przelew, paypal


Witam.
Zapraszam do współpracy chętne, pełnoletnie osoby. Jako osoba, mająca kilkuletnie doświadczenie w typowaniu chciałbym zaoferować swoje usługi w tej branży. Aktualnie współpracuję z kilkoma osobami z forum w kwestii wspólnego typowania live, jednak docelowo chciałbym utworzyć grupę około 10-cio osobową.
Mam pewien schemat typowania, dzięki któremu po pewnym czasie nie będziesz potrzebował mojej pomocy, gdyż sam zapewne zaskoczysz jak to działa, kiedy może być dochodowe, a kiedy nie.
To, jak typowałem dotychczas możesz sprawdzić w moim temacie na forum -> http://zarabiam.com/Temat-typy-spod-ciemnej-gwiazdy-72614?pid=652994#pid652994

Kontakt w trakcie gry przez skype/gg.

Oferta:
- Tygodniowy abonament live - [ 225 zł ] - na co składa się: podawanie typów przedmeczowych, wspólna gra live (zalecany bukmacher bet365, oferują bonus, dzięki któremu podwajasz na starcie kapitał, pomogę w zdobyciu), porady oraz odpowiedzi na pytania.

- Tygodniowy abonament - [115 zł] - Dla osób zabieganych, pracujących, nie mających czasu na grę live, jedynie chcących zarobić stawiając zakłady przedmeczowe. Minimum 3 typy dziennie, starannie wybrane i wyselekcjonowane. Zwracam połowę abonamentu, jeżeli po tygodniu gry ze mną zanotujesz minus.

- Godzinna sesja live - [40 zł] - nie chcesz wykupować od razu abonamentu? Możesz sprawdzić jak to działa, wykupując wspólne godzinne granie live pod moją opieką. Komentarze, analizy i porady w cenie. Przy większej ilości godzin ceny negocjowane.

Osobom nie mającym 18 lat, a chcących także skorzystać z oferty jestem również w stanie pomóc. Jednak wtedy to ja dysponuję Waszym kapitałem, pobierając % od wygranych. Oczywiście na tę okazję spisujemy umowę, żeby wszystko było jasne i na papierze.


Pozdrawiam.


Typy/porady/doradztwo bukmacherskie. - surfer0700 - 14-10-2013 08:50

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.