Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Tech Generation 2-3% dziennie - tech-generation.net - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Tech Generation 2-3% dziennie - tech-generation.net (/Temat-Tech-Generation-2-3-dziennie-tech-generation-net-76249)

Strony: 1 2


Tech Generation 2-3% dziennie - tech-generation.net - abramek - 11-09-2013 21:09

[Obrazek: 468x60.gif]

Witam wszystkich.
Postanowiłem dodać nowy temat ponieważ nie znalazłem tutaj programu, w którym od jakiegoś czasu jestem a ładnie płaci.
Firma zarejestrowana w Delaware w USA zajmująca się inwestycjami w technologie IT.
Posiada 3 realne plany - każdy na 75 dni roboczych z różnym procentem w zależności od wrzuconej kwoty.

Plan Green - od 10$ do 500$ - 2% dziennie
Plan Blue - od 501$ do 1000$ - 2,5% dziennie
Plan Red - od 1001$ do 5000$ - 3% dziennie

Naliczenia są od poniedziałku do piątku a wypłaty cały tydzień. Jak ktoś zleca wypłatę w niedzielę to zaraz dostaje. Smile
Alexa systematycznie rośnie w górę, stronę monitoruje około 40 monitorów i ma status Paying.
Na zagranicznych forach codziennie mnóstwo komentarzy z dowodami wypłat.
Jak ktoś nie chce się nachapać w parę dni a liczny na realny zysk to polecam.

link do programu tech-generation.net


RE: Tech Generation 2-3% dziennie - tech-generation.net - schwarzenegger - 12-09-2013 11:17

Ja jestem w tym programie prawie od początku i również go polecam.
Szybkie wypłaty a procent taki, że program powinien długo pochodzić.


RE: Tech Generation 2-3% dziennie - tech-generation.net - michaloo22 - 12-09-2013 14:36

jakie są dostępne formy wpłaty/wypłaty ??


RE: Tech Generation 2-3% dziennie - tech-generation.net - abramek - 12-09-2013 20:20

Można wpłacać przez Perfect Money i Ego Pay.
Polecam PM bo prowizje mniejsze od przelewu.
Wypłata z programu już od 1$ dlatego najlepiej wrzucać od 50$ wtedy mamy codziennie wypłatę.


RE: Tech Generation 2-3% dziennie - tech-generation.net - michaloo22 - 12-09-2013 20:26

dobrze rozumiem ??
można wypłacać kiedy się chce ? nie trzeba czekać na koniec cyklu ?? są za to jakieś kary czy coś ??


RE: Tech Generation 2-3% dziennie - tech-generation.net - abramek - 12-09-2013 20:46

Dobrze rozumiesz, nie ma kar. Smile To działa tak:
Wpłacasz na Plan Green przykładowo 50$ o godzinie 20:00.
Na drugi dzień masz o 20:00 naliczone 2% od tej kwoty czyli 1$ i możesz go wypłacić w każdej chwili.
Naliczenia są w dni robocze a wypłaty cały tydzień.
Mniejsze ryzyko jest jak wypłacasz codziennie a nie czekasz na całość.


RE: Tech Generation 2-3% dziennie - tech-generation.net - michaloo22 - 12-09-2013 22:49

ok dzięki ;D zastanowię się jeszcze może coś wrzucę Smile oczywiście z refa ;]


RE: Tech Generation 2-3% dziennie - tech-generation.net - schwarzenegger - 13-09-2013 22:37

Dzisiaj kolejne 6$ na koncie. Smile
Dowód w odpowiednim dziale.
Pozdrawiam


RE: Tech Generation 2-3% dziennie - tech-generation.net - tomazzi - 13-09-2013 22:45

autor tematu powinien się zapoznać z regulaminem forum przed napisaniem tematu i posta :

- brak postów na zamieszczenie reflinku, czysty link jest jedynym jaki możesz zamieszczać na chwilę obecną w swoich tematach


RE: Tech Generation 2-3% dziennie - tech-generation.net - schwarzenegger - 14-09-2013 22:44

Ja tematu nie pisałem ale mnie to zaciekawiło, bo może kiedyś będę chciał jakiś napisać.
Jak się nie mylę to regulamin jest jeden: Regulamin forum i nigdzie nie ma informacji ile trzeba mieć postów, żeby wstawić reflink w swoim temacie.
Jest jeszcze jakiś inny regulamin?