Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Sposób na dodatkowe $$$ w Neobux ! Sprawdzony ! - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Sposób na dodatkowe $$$ w Neobux ! Sprawdzony ! (/Temat-Sposob-na-dodatkowe-w-Neobux-Sprawdzony-76215)

Strony: 1 2 3


Sposób na dodatkowe $$$ w Neobux ! Sprawdzony ! - AnnaKa - 11-09-2013 10:54

Cześć, Wielu z Was szpera po sieci jak :
-oszukać neobux
-jak zarobić
-jak się nie narobić i zarobić

Jest sposób w pełni legalny ale UWAGA trzeba robić to z rozwagą . Czyli trzymać się KRAJU !


Co potrzebujemy :
-Konto Pay Pal
-Konta NeoBux (Im więcej Tym Więcej zarobimy)
-Konta Głównego na którym Chcemy zbierać zyski
-Zmiennie IP (VPN , Proxy etc.)

Już tłumaczę o co chodzi .

Zakładając konta które zarabiają na nasze konto podajemy nick refa czyli konta głównego oczywiście z którego normalnie korzystamy.

Następnie Potwierdzamy wszystkie mailem i mamy gotowe konto i teraz uwaga za każdym razem na VPN trzeba ustawić KRAJ z którego zakładamy konto i w pliku tekstowym zapisać sobie że np .

ANDRZEJ ANDRZEJ - Mongolia
Andrzej Andrzejek - Chiny
Andrej Andrejowski - Rosja
Itd.
Teraz przy logowaniu musimy zachować dokładność państw . Czyli wchodząc na ANDRZEJ ANDRZEJ muszę połączyć się przez Mongolię i zalogować się , klikam reklamu (4 pomarańczowe) i logout , żeby wyglądało to wiarygodnie polecam też klikać kilka innych a nawet wszystkie to przy okazji może kiedyś uzbieramy minimum. I znów powtarzamy czynność , zmiana kraju na Chiny w moim przypadku Andrzej Andrzejek i znów się loguje klikam reklamy i gotowe . Powtrzamy czynność tyle razy ile mamy kont założonych z RÓŻNYCH PAŃSTW . To jest najważniejsze . Dzięki temu Neobux zarabia legalnie i przy okazji my dzięki "POLECONYM" osobiście zarabiałem tak 1$ dziennie ponieważ mam GOLD wykupiony i wystarczało mi 25 poleconych Czyli miesięcznie 30$ i jeszcze do tego 0.12$ dziennie z głównego konta co daje mi około 35$ miesięcznie Smile DO tej pory zarobiłem niecałe 10$ Jak widać w sygnaturce lecz przestaję zarabiać w ten sposób ponieważ wypożyczyłem sobie poleconych za zarobione środki Smile

Mam nadzieję że dzięki temu zarobicie spore sumy i przy okazji zarejstrujecie się na głównych kontach jako moi poleceni Smile Nic nie stracicie a dzięki temu okażecie wdzięczność za poradnik Smile

Pozdrawiam , podając refa z głównego konta "biggysee" Pozdrawiam Smile

Ps. Jak mi się będzie chciało to zacznę znów się w to bawić Smile I proszę oszczędzić komentarzy typu eee tam masz dopiero 10$ fakt ale konto Gold mam od 5 września.

UWAGA !
Jak Ktoś zarejstruje się z refa mogę podać sposób na darmowe VPN.


RE: Sposób na dodatkowe $$$ w Neobux ! Sprawdzony ! - surfer0700 - 11-09-2013 10:59

Wypłaciłaś coś w ten sposób? Jerk


RE: Sposób na dodatkowe $$$ w Neobux ! Sprawdzony ! - AnnaKa - 11-09-2013 11:04

Tak wczoraj 3$ bo to moja 2 wypłata i musiałem zbierać do 3$ z czego opłata wyniosła 0.06$ i dostałem 2.94 $ na PP . Tylko proszę wziąć pod uwagę że mam też poleconych wynajętych . I idzie to troszkę szybciej . Proszę obserwować mój baner można dostrzec jak wzrastają środki codziennie .


RE: Sposób na dodatkowe $$$ w Neobux ! Sprawdzony ! - bolo9797 - 11-09-2013 11:06

Ale ile trzeba sie narobic .. Juz bardziej oplaca jechac na kubigo albo mypay..


RE: Sposób na dodatkowe $$$ w Neobux ! Sprawdzony ! - AnnaKa - 11-09-2013 11:12

Tak ale ja nie podałem serwisu zarobkowego tylko poradnik do NeoBuxa można tam spore sumy zarobić jak już pokazali niektórzy użytkownicy tego Forum których serdecznie pozdrawiam Smile

Co do wypłat nie opłaca się jednak wypłacać zebranego minimum lepiej jest to inwestować im lepiej ulokujemy pieniądze tym lepsze zyski . Przykładowo mamy 20$ kupujemy 100 poleconych którzy na koncie GOLD zarobią nam dziennie około 3$ bo nie każdy będzie klikał co miesięcznie daje 90$ tak ? Przedłużenie ich na kolejny miesiąc to około 19.00$ czyli zysku mamy około 70$ w zaokrągleniu . Czyli inwestycja 90$ powinna się zwrócić w 20 miesiące już ze zyskiem . Tylko trzeba zebrać pieniądze do inwestycji lub wyłożyć swoje . Ja wyłożyłem i zbieram na poleconych teraz .


RE: Sposób na dodatkowe $$$ w Neobux ! Sprawdzony ! - hunterpl444 - 11-09-2013 11:18

Ciekawy sposób aczkolwiek ryzykowny


RE: Sposób na dodatkowe $$$ w Neobux ! Sprawdzony ! - AnnaKa - 11-09-2013 11:22

Ryzykowny by był gdybyśmy nie trzymali się Krajem do konta czyli raz PL raz USA ra DE ... Wtedy gwarantowany Ban a tak Neobux ma uczciwych nowych użytkowników przecież bo i tak dzięki nim zarabiają .


RE: Sposób na dodatkowe $$$ w Neobux ! Sprawdzony ! - hertia - 11-09-2013 11:33

To na buxsach można zarobićTongue? Na nich się traci tylko czas


RE: Sposób na dodatkowe $$$ w Neobux ! Sprawdzony ! - bolo9797 - 11-09-2013 11:36

Niee Wink Oczywiscie ze na buxach mozna zarobic !! Wystarczy miec troche poleconych.


RE: Sposób na dodatkowe $$$ w Neobux ! Sprawdzony ! - AnnaKa - 11-09-2013 11:41

Można na buxach zarobić i to sporo lecz nie jest to 1 dzień jeśli nic nie inwestujemy , tu potrzeba czasu Smile