Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szybkie pytanie odnośnie FC - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Szybkie pytanie odnośnie FC (/Temat-Szybkie-pytanie-odnosnie-FC-76214)

Strony: 1 2 3


Szybkie pytanie odnośnie FC - Splendor - 11-09-2013 10:46

Witam

Co mam wpisać w managerze plików w miejscu gdzie są informacje o konkretnym pliku:

megadown.us & filecom.net & skippyfile.com & upshare.org:

fichierload.fr:


quelldateien.de:

Nie mam nic w tych polach. Plik już był sciągnięty kilka razy ale nie naliczyło mi pobrania. Proszę o pomoc bo nigdzie nie mogę znaleźć tej informacji. Dzięki!


RE: Szybkie pytanie odnośnie FC - hertia - 11-09-2013 11:31

Ja stawiam opis co generuje np hack lub krótki opis pliku możesz nic nie wstawiać to nie wpływa na zaliczanie pobrańSmile


RE: Szybkie pytanie odnośnie FC - diabloo07 - 11-09-2013 11:35

Widocznie plik nie był ściągnięty, skoro nie zaliczyło Wink


RE: Szybkie pytanie odnośnie FC - Splendor - 11-09-2013 11:45

Był ściągnięty na sto procent... Ktoś mi napisał że nie powinienem dawać bezpośredniego linku do pliku (nie było ankiety - nie ustawiałem jeszcze żadnych ankiet itp). Czy ma ktoś pomysł co zrobiłem źle? Nigdzie nie mogę tego wyczytać... normalnie nie trułbym dupy...


RE: Szybkie pytanie odnośnie FC - diabloo07 - 11-09-2013 12:01

Ja nie rozumiem, o czym Ty mówisz... Możesz bardziej po ludzku pisać?


RE: Szybkie pytanie odnośnie FC - Splendor - 11-09-2013 12:12

Na swoim blogu mam 3 posty, każdy z nich ma po 3 mirrory. W managerze plików na stronie FireCash są te pliki widoczne jednak nie edytowałem żadnych informacji w opcjach - po prostu je tam wrzuciłem. Kolega pobrał mi te pliki z innego komputera z tego bloga jednak manager plików na FireCash nie zapisał tego jako pobranie, ponadto nie było żadnej ankiety przed pobraniem pliku.

Co mam zrobić aby zarabiać na ściągnięciu pliku?


RE: Szybkie pytanie odnośnie FC - diabloo07 - 11-09-2013 12:14

A jakie linki wstawiłeś na bloga?


RE: Szybkie pytanie odnośnie FC - Splendor - 11-09-2013 12:17

W managerze plików w FC skopiowałem adres odnośnika (bezpośrednio) a następnie zrobiłem z niego mirror na blogu.


RE: Szybkie pytanie odnośnie FC - diabloo07 - 11-09-2013 12:19

Nie rozumiem za bardzo, ale na bloga wstawiasz ten link: http://prntscr.com/1qmo1p


RE: Szybkie pytanie odnośnie FC - Splendor - 11-09-2013 12:28

To jest normalne że jak się pobiera plik to przy tej ankiecie na końcu wyskakuje sytuacje gdzie trzeba wysłać smsa za 6 zł? takie są wszystkie te ankiety?