Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
stracone pieniadze - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: stracone pieniadze (/Temat-stracone-pieniadze-76204)



stracone pieniadze - piotruss96 - 10-09-2013 21:56

ostatnio kupilem sobie telefon i niestety sie wkopalem bo telefonu ani kasy ni ma...
mam kilka pytan

1. czy jak pojde na policje i inne osoby oszukane przez ta osobe na kwote ok 2.5k zl mamy szanse aby sprawa nie zostala zaraz umozona jak to w polskiej policji
2. jak jestem niepelnoletni aby zglosic przetepstwo musze isc z opiekunem ?
3. gdzies wyczytalem ze warto sie zglosic do firmy windykacyjnej czy naprawde warto ?


RE: stracone pieniadze - daniel42na - 10-09-2013 22:05

(10-09-2013 21:56)piotruss96 napisał(a):  ostatnio kupilem sobie telefon i niestety sie wkopalem bo telefonu ani kasy ni ma...
mam kilka pytan

1. czy jak pojde na policje i inne osoby oszukane przez ta osobe na kwote ok 2.5k zl mamy szanse aby sprawa nie zostala zaraz umozona jak to w polskiej policji
Takie rzeczy się zgłasza indywidualnie, nie mozesz zglosic przestępstwa za inną osobe poszkodowaną.
Interesujesz się sam sobą.

Cytat:3. gdzies wyczytalem ze warto sie zglosic do firmy windykacyjnej czy naprawde warto ?
Raczej zapomnij o tym. Idź na policje i licz na to że to był jakiś gówniarz który myślał że jest gangsterem i nie do końca wiedział co robi.


RE: stracone pieniadze - sacrifice - 10-09-2013 22:07

allegro?


RE: stracone pieniadze - piotruss96 - 10-09-2013 22:10

@daniel
chodzilo mi o to aby kazdy z oszukanych zglosil przestepstwo na policje

no nie allegro
ale nawet jak byloby to allegro to tez za duzo nie daje bo kiedys czytalem o tym i niby jestes chroniony a i tak zadko kiedy odzyskasz kase


RE: stracone pieniadze - Kzn - 10-09-2013 22:13

pewnie wyjebkowicze na tablica.pl pokerface


RE: stracone pieniadze - Limitless - 10-09-2013 22:26

Jak macie jego dane , to możecie zgłosić pozew zbiorowy czy jak to się nazywa Wink


RE: stracone pieniadze - piotruss96 - 11-09-2013 06:05

ok dzieki poczytam o tym


RE: stracone pieniadze - Madroxx - 11-09-2013 06:48

Jak wygracie sprawę w sądzie wtedy możesz iść do komornika Smile


stracone pieniadze - Artinesse - 02-03-2018 17:50

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.