Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Forex - podstawy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Forex (/Forum-Forex-340)
+--- Wątek: Forex - podstawy (/Temat-Forex-podstawy-76176)

Strony: 1 2 3 4


RE: Forex - podstawy - aka - 13-11-2013 16:28

http://adf.ly/ZGby6

ogólnie to podstawy price action


RE: Forex - podstawy - siwrus1231 - 18-11-2013 16:12

Siemka, dzisiaj dostałem konto demo do city index. Początkowy kapitał to 20tys.
I nie wiem czy to jest takie kolorowe ale za każdym razem gdy inwestuje (cały czas w walute) to zarabiam troche. Jednak jest jedno ale. Tutaj inwestuje cały czas po 4tys. ale jeśli miałbym wbić na forex to wpłaciłbym minimum, czyli 250 USD. W niecałe pół h zgarnąłem dodatkowy tysiąc (inwestując cały czas po 4k).

Jak to jest z tym forexem? Rzeczywiście idzie tak szybko zarobić? Inwestując w walutę, wydaje mi się, że jest bardzo mała szansa na stratę... Ale jeżeli byłbym pewien to bym nie pytał tylko od razu wpłacał kaske na forexa.

Powiem jeszcze, że od pół h w tym siedze, bez żadnych poradników itd... Czy to jest zbyt piękne żeby było prawdziwe?


RE: Forex - podstawy - MaLiN - 18-11-2013 17:17

Sporo kont demo, jest specjalnie stworzonych, aby wyniki inwestycji były "fascynujące" dla przyszłego klienta, który zdecyduje się otworzyć realne konto, a tym samym wpłacić już prawdziwe pieniądze.

Radzę Tobie spróbować na innych kontach demo. Ja polecam MarketsWorld (są też różne opinie użytkowników na temat tej platformy), ale jak nie zobaczysz, to się nie przekonasz. Wink

Pamiętaj o ryzyku, jest szansa na szybki zarobek, ale jednak radziłbym Tobie dodatkowo poczytać poradniki na temat inwestowania. Więcej czasu poświęcisz na naukę, ale przynajmniej w razie jakichkolwiek strat, nie będziesz tego żałował, bo będziesz miał świadomość samego ryzyka.

Jeśli chcesz, zajrzyj do mnie:

http://www.binary24.pl/pl/top/download - znajdziesz kilka poradników.

Albo wpisz sobie w google. W internecie jest mnóstwo poradników (i tych gorszych i tych lepszych, darmowych i płatnych)


RE: Forex - podstawy - siwrus1231 - 18-11-2013 18:54

Kurde tak cały czas się zastanawiam... Mam troche kaski odłożonej na auto, jakbym to przerżnął to straszna lipa by była... Ale też nie mam wystarczającej kwoty aby kupić dobre auto, więc musze troche grosza jeszcze zarobić...

Najlepszymi inwestycjami wydaje mi się być inwestycja w walutę.
Zarabiam troche kaski na astrocashu, często sprawdzam kurs dolara amerykańskiego... Zazwyczaj spada do 3,0~ a następnie wzrasta...

A przeważnie jest tak, przynajmniej ja to zauważyłem, że inwestując w walutę, chodźby spadła to i tak zaraz wzrasta... Chodźby nie wzrosła przez godzinę, dwie albo trzy to za pare dni wzrośnie...


Na pewno poczytam, dzięki Wink


Wiem,że jeżeli wpłace 250 USD i zainwestuje wszystko w walutę to kokosów na tym nie będzie, ponieważ inwestowałbym "bez ryzyka". Czyli wzrosłoby nieznacznie to bym kończył zadanie...


RE: Forex - podstawy - Kiljan - 18-11-2013 20:07

(18-11-2013 18:54)siwrus1231 napisał(a):  Kurde tak cały czas się zastanawiam... Mam troche kaski odłożonej na auto, jakbym to przerżnął to straszna lipa by była... Ale też nie mam wystarczającej kwoty aby kupić dobre auto, więc musze troche grosza jeszcze zarobić...

Najlepszymi inwestycjami wydaje mi się być inwestycja w walutę.
Zarabiam troche kaski na astrocashu, często sprawdzam kurs dolara amerykańskiego... Zazwyczaj spada do 3,0~ a następnie wzrasta...

A przeważnie jest tak, przynajmniej ja to zauważyłem, że inwestując w walutę, chodźby spadła to i tak zaraz wzrasta... Chodźby nie wzrosła przez godzinę, dwie albo trzy to za pare dni wzrośnie...


Na pewno poczytam, dzięki Wink


Wiem,że jeżeli wpłace 250 USD i zainwestuje wszystko w walutę to kokosów na tym nie będzie, ponieważ inwestowałbym "bez ryzyka". Czyli wzrosłoby nieznacznie to bym kończył zadanie...
Jeżeli całe te 250$ zainwestujesz to wszystko stracisz w ciągu kilku minut jeśli będziesz korzystał z dzwigni na giełdzie, a tylko z tym idzie zarobić ładną kasę


RE: Forex - podstawy - siwrus1231 - 19-11-2013 07:18

No ok, właśnie chodzi o to, że na koncie demo inwestuje tak jak mówiłem i cały czas na + wychodze...

Wróce ze szkoły to poczytam o tym wszystkim Tongue


RE: Forex - podstawy - Domel32 - 19-11-2013 09:24

(19-11-2013 07:18)siwrus1231 napisał(a):  No ok, właśnie chodzi o to, że na koncie demo inwestuje tak jak mówiłem i cały czas na + wychodze...

Wróce ze szkoły to poczytam o tym wszystkim Tongue


Wszystko ok kolego z tym, że realne konto a demo to znacząca różnica.Chociażby to, że na realnym koncie dochodzą emocje a na demo tego nie ma.Jeżeli wyeliminujesz je całkowicie z gry i nie będziesz się nimi kierował na realnym koncie to już duży krok do sukcesu na Forex.Na początek polecam Ci handel na realnym koncie np: za bonusy bez depozytu .Takich brokerów jest wielu.Nie stracisz w ten sposób swoich pieniędzy a sprawdzisz jak to wygląda live.Nauczysz się w wtedy o wiele więcej niż na jakimkolwiek demo.

Powodzenia i udanych trejdów Smile


RE: Forex - podstawy - siwrus1231 - 19-11-2013 13:19

Właśnie rejestruje się na Plus500.
Zobaczymy co z tego będzie Big Grin


RE: Forex - podstawy - mateusz4699 - 21-11-2013 20:35

mam kilka pytań postawowych ?
1. co to jest " premia" na plus 500 która zawsze jest na minus?
2. Jakich polecacie brokerów gdzie będę mógł garć, uczyć się z niskim wkłądem np. 100$
3. Co uważacie o plus500 gdyż różne są opinie w necie?


RE: Forex - podstawy - siwrus1231 - 22-11-2013 07:26

Domel32

Możesz polecić jakichś brokerów z darmowymi bonusami?