Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Forex - podstawy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Forex (/Forum-Forex-340)
+--- Wątek: Forex - podstawy (/Temat-Forex-podstawy-76176)

Strony: 1 2 3 4


Forex - podstawy - siwrus1231 - 10-09-2013 15:29

Siemka Wink Chciałbym zapytać co do tego Forex...

1. Czy jest jakaś minimalna ilość kwoty, którą trzeba wpłacić by móc zarobić? Czy jest to tak, że czym więcej wpłacisz tym większe szanse zarobku, ale wybić się można od dajmy 50 zł?
2. Jak oceniasz możliwość zarobku osoby, która się w ogóle na tym nie zna, kompletnie nie ma zielonego pojęcia jak na tym zarabiać. Czy są może jakieś systemy/strategie by zwiększyć możlwość zarobienia?
3. Jest może jakiś dzienny limit ile można zarobić? Wiem, że nie można być zbyt pazernym na kase, więc jakbym w tym zarabiał ustaliłbym limit dziennego zarobku, nie wiem. Przez tydzień po 10 zł na dzień, wiem, że chapciwość na kase nie popłaca Tongue A dopiero dalej myśleć o duzych pieniądzach.

Chciałbym uzbierać na auto. Mam już około 3000 zł no i jakoś drugie tyle brakuje mi by zrobić zakup Big Grin Oczywiście nie mówie że chciałbym tyle zarobić w pierwszy miesiąc. Chciałbym zarabiać progresyjnie, uczyć się by nie stracić a zarobić Wink

Osoba, która chciała by mieć "ucznia" proszę o kontakt Big Grin Wzamian za polecenie (nie wiem czy w Forex'ie tak jest).


RE: Forex - podstawy - MaLiN - 10-09-2013 21:06

Zacznijmy od tego, że nie masz żadnego doświadczenia? Strategii i możliwości jest mnóstwo, lecz nie da się wszystkiego przewidzieć (sytuacje polityczne, gospodarcze na świecie). Spróbuj na początku sam zainwestować na kontach Demo Wink


RE: Forex - podstawy - siwrus1231 - 11-09-2013 17:16

No ale ja jestem w tym zielony. Nie wiem gdzie, ile jak zainwestować.
Jesteś może w tym nieco obeznany? Chciało by Ci się mi wytłumaczyć co i jak? Wink
Oczywiście za refa, jeżeli jest taka opcja Wink


RE: Forex - podstawy - fbreklama - 11-09-2013 18:31

Najpierw polecam Ci:
przeczytanie ksiazek odnosnie instrumentow finansowych itd.
gre w wersji "demo"
oszczedzenie $300-400 (absolutne minimum to $100), aby moc sie zaczac bawic na forexie


RE: Forex - podstawy - siwrus1231 - 11-09-2013 18:50

Niestety spasuje... Potrzebuje stabilnego zarobku, bez ryzyka, ponieważ zbieram na auto, a jak przerżne kase to już w ogóle będzie lipa...

Myślę, że wrócę do zarobku PPA, oczywiście jeżeli ktoś pomoże mi się podnieść po tym nieszczęsnym filtrze Tongue

Dzięki chłopaki za odpowiedź Wink


RE: Forex - podstawy - zaple - 21-09-2013 11:37

Na forexie w ciągu kilku minut możesz podwoić kapitał, ale tez stracić. Dlatego jak chcesz się za to zabrać, to ja bym wpłacił 10% uzbieranych pieniędzy i grał. Oczywiście najpierw testowa gra z miesiąc lub dwa.


RE: Forex - podstawy - Radarr - 21-09-2013 14:05

U kogo polecacie konto treningowe/demo, które jest w miarę łatwe do ogarnięcia dla lajka? Na koncie demo trzeba podawać swoje dane?


RE: Forex - podstawy - Erenee - 22-09-2013 14:24

Plus500 Dla początkujących . Musisz podawać.


RE: Forex - podstawy - piotrek444 - 21-10-2013 21:40

Zacznij od nauczenia się Price Action. Reszta to bzdura, zczególnie wskaźniki.


RE: Forex - podstawy - Domel32 - 22-10-2013 08:15

(21-10-2013 21:40)piotrek444 napisał(a):  Zacznij od nauczenia się Price Action. Reszta to bzdura, zczególnie wskaźniki.

Bo wskazniki są tylko dodatkiem,który ma pomóc w podjęciu decyzji.Nie są ostatecznym wyznacznikiem tego czy wejść w rynek czy też nie.Na to składa się wiele czynników.Price Action jest jednym z najważniejszych elementów w Forex.