Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Płaci]Gpt Garden Bardzo dobrze zalicza, głównie startery zapraszam ! :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Płaci]Gpt Garden Bardzo dobrze zalicza, głównie startery zapraszam ! :) (/Temat-Placi-Gpt-Garden-Bardzo-dobrze-zalicza-glownie-startery-zapraszam-76155)

Strony: 1 2 3


[Płaci]Gpt Garden Bardzo dobrze zalicza, głównie startery zapraszam ! :) - JaTuDensze - 10-09-2013 09:14

Witam!!
Dziś chciałbym wam przedstawić nowy serwis który jak dla mnie bazuje na SuperiorGptSmile Z tego co rozmawiałem na czacie z użytkownikami wypłacalny w 100 % tak samo mówił admin tej stronki Smile Wykonujemy akcje/zadania za które dostajemy pkt.
1 pkt =0,01$ ZAPRASZAM
reff: http://gptgarden.com/members/register.php?ref=JaTuDensze Dziękuję za rejestracje i postaram sie pomóc + reput Smile
Czysty: http://www.gptgarden.com/ będę smutny Sad
Odrazu jak dojde do wypłaty wrzucę ssa Smile

Jeszcze jedna sprawa polecam pobrać gtalka. Siedzi na nim zawsze admin tej stronki nick: "gptgarden". Więc jakiekolwiek informacje na temat wypłaty i zaliczeń prosze kierować pod ten adres i napewno się dogadacie Smile


RE: Gpt Garden - Limitless - 10-09-2013 09:17

Od ilu wypłaty i na jakie portfele?


RE: Gpt Garden - JaTuDensze - 10-09-2013 09:20

@up dzięki wiedziałem że zapomne o najważniejszym heh
Mianowicie wypłaty od 1 $ paypal i doładowanie jak się nie mylę a na konto bankowe od 5 $ Smile Wypłaty są instant Smile


RE: [Płaci]Gpt Garden Bardzo dobrze zalicza, głównie startery zapraszam ! :) - draksone - 10-09-2013 14:59

Napisz coś więcej o tych starterach,z jakich ofert najlepiej robić,i czy na pustych starterach także da się zarabiać,jeżeli tak to trzeba wysyłaś jakieś potwierdzenia na email,na takiej zasadzie jak w neobuxie ?


RE: [Płaci]Gpt Garden Bardzo dobrze zalicza, głównie startery zapraszam ! :) - aero2 - 10-09-2013 15:06

Dokładnie, podaj oferty które zalicza, to się zapiszę z refa i zacznę nabijać.Cool


RE: [Płaci]Gpt Garden Bardzo dobrze zalicza, głównie startery zapraszam ! :) - badii - 10-09-2013 15:14

@up
Moze jeszcze za Cb ma zrobic oferty?
Lenistwo nie zna granic...


RE: [Płaci]Gpt Garden Bardzo dobrze zalicza, głównie startery zapraszam ! :) - draksone - 10-09-2013 15:21

UP
chyba po to się rejestruje z reffa,żeby mieć z tego obustronną korzyść...
A jeżeli autor już robił dużo ofert to chyba nie będzie nic złego w tym jeżeli poda ich nazwy ? Nie rozumiem twojego toku myślenia...


RE: [Płaci]Gpt Garden Bardzo dobrze zalicza, głównie startery zapraszam ! :) - aero2 - 10-09-2013 15:22

Nie o to chodzi.facepalm

Po co mam się zapisywać, jak tak na prawdę, może nic nie zalicza? Pomyśl.


RE: [Płaci]Gpt Garden Bardzo dobrze zalicza, głównie startery zapraszam ! :) - mmarko1 - 10-09-2013 15:23

od miesiąca peding ,złeciłem jeszcze wczoraj 1$ i nic dla mnie scam


RE: [Płaci]Gpt Garden Bardzo dobrze zalicza, głównie startery zapraszam ! :) - Nahari - 10-09-2013 15:25

(10-09-2013 09:20)JaTuDensze napisał(a):  @up dzięki wiedziałem że zapomne o najważniejszym heh
Mianowicie wypłaty od 1 $ paypal i doładowanie jak się nie mylę a na konto bankowe od 5 $ Smile Wypłaty są instant Smile

Na niezweryfikowanego paypala hajsu nie wypłacają ,,We only send payments via verified Paypal accounts."

(10-09-2013 15:23)mmarko1 napisał(a):  od miesiąca peding ,złeciłem jeszcze wczoraj 1$ i nic dla mnie scam

sprobuj na AmazonGC wypłacic albo podac zweryfikowany PP, inaczej kasy nie dostaniesz