Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Reputacja Za Rejestację + Konkurs !! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Reputy (/Forum-Refback-za-Reputy-128)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-318)
+---- Wątek: Reputacja Za Rejestację + Konkurs !! (/Temat-Reputacja-Za-Rejestacje-Konkurs-76149)



Reputacja Za Rejestację + Konkurs !! - AnnaKa - 09-09-2013 22:14

Cześć , wpadłem na fajny pomysł . Zarobią Ci którzy będą brali udział oraz ja i tego wcale nie ukrywam , dlatego zależy mi na KAŻDYM Z WAS !

Mianowicie , mam konto Neobux (Golden) i zbieram poleconych dla Których robię Konkurs Smile !!
Najlepszy Polecony miesiąca dostaje 50% (Wyklikanych Zarobków 3 Najlepszych Poleconych) Czyli prosty rachunek za klik mam 0.01$ Smile Klików dziennie 4 = 0.04 $ Patrząc teraz na to że będzie 2 Poleconych to z Tylu będzie wyliczana nagroda . Na koniec miesiąca będę dodawał screen z kliknięciami i będzie wszystko podsumowane Smile Czyli Będzie 1 polecony zarobi połowę tego co wyklika ale uwaga jeśli przez kolejny miesiąc nie pojawi się żaden nowy polecony by było więcej osób przestanę wypłacać ponieważ konkurs straci swój sens Smile Mam nadzieję że wszystko rozumiecie i chętnie będziecie się ścigali w zarabianiu.

Link znajdziecie w moim banerku Smile Poleconego wpiszcie "biggysee"
Po rejestracji proszę podać nick w temacie Smile

1#(Miejsce Na Nick)
2#(Miejsce Na Nick)
3#(Miejsce Na Nick)

Punkt Reputacji za Kliknięcie w Link : http://www.biggysee.1.4ptp.com


RE: Reputacja Za Rejestację + Konkurs !! - tomcio19950 - 09-09-2013 22:57

kolego nasz jakiś błąd w linku


RE: Reputacja Za Rejestację + Konkurs !! - AnnaKa - 09-09-2013 23:43

Wiem dostalem informacje z ptp ze dzis i jutro nie dziala Smile


RE: Reputacja Za Rejestację + Konkurs !! - BrianKoks - 23-10-2013 21:06

Zrobione teraz daj Reputacje na +


RE: Reputacja Za Rejestację + Konkurs !! - AnnaKa - 23-10-2013 22:57

Spokojnie nie musisz sie domagac Smile przecie bym dal.


Reputacja Za Rejestację + Konkurs !! - yazir - 26-11-2013 00:59

Moderator uznał temat za nieaktualny i przenosi go do Archiwum.