Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Małe pytanie co do PPA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Małe pytanie co do PPA (/Temat-Male-pytanie-co-do-PPA-76144)



Małe pytanie co do PPA - Rafiks1992 - 09-09-2013 20:54

Witam Wink zacząłem ostatnio próbować zarobić coś na PPA. Narazie są to początki kupiłem jakiś tam hosting za 5zł wgrałem sobie wordpressa tyle że polskiego a z tego co widziałem potrzebny angielski to usunąłem wszystko przez ftp i wgrałem angielskiego. Teraz będę na etapie oprawy graficznej tego niby bloga już trochę zrobiłem, jeszcze trzeba będzie dodawać posty żeby coś na tym blogu było ale mam pytanie co do reklamy tego. Czytałem że można rozreklamować bloga kupując np wyświetlenia na allegro bądź też spróbować darmowych sposobów czyli dodać stronę do jakiś katalogów. I tutaj moje pytanie co to za katalogi o co chodzi? Na google jakieś katalogi linków? Na czym to polega? Jest ktoś w stanie podać jakiś przykładowy link który mnie naprowadzi? Gdzie będę mógł już dodać sobie swoją stronę w te katalogi? Bardzo proszę o pomoc, próbuję sam ogarnąć ale tutaj już potrzebna mi Wasza wiedza Smile


RE: Małe pytanie co do PPA - rozekrr - 09-09-2013 21:22

Wpierw zanim bierzesz się za "ogarnianie" PPA, weź się za "ogarnięcie" Wujka Google, potem poleci z górki...
Bo wpisanie np. "Jak katalogować" a następnie "Free webdirectory" nie jest trudne, i są to podstawy podstaw.

Taka dobra rada Smile

/edit nie ten dział, i forum ma również opcję szukaj, o PPA jest tu multum wiedzy, wystarczy poczytać a nie się lenić.


RE: Małe pytanie co do PPA - Rafiks1992 - 09-09-2013 21:24

No i już jakieś nakierowanie mam coż wpisać w google Smile dziękuję


Małe pytanie co do PPA - Admin - 09-09-2013 21:49

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.