Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PPA] Nisze na wrzesień/październik! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [PPA] Nisze na wrzesień/październik! (/Temat-PPA-Nisze-na-wrzesien-pazdziernik-76141)



[PPA] Nisze na wrzesień/październik! - DawidFB - 09-09-2013 20:11

1.Nazwa przedmiotu : Nisze na wrzesień i październik
2.Opis przedmiotu : Mam na sprzedaż paczkę nisz na wrzesień oraz październik.Jeżeli ktoś chciałby cos zarobić a ma problemy z szukaniem nsiz to na pewno przyda mu się to. Nie oczekujcie rownież nie wiadomo czego co pzowoli Wam zarabić 1000$ / dzień,ale myślę że jeżeli byście sie postarali to tą 100$ na dzien mozna spokojnie osiągnąć.
Są to zwykle nisze,tzn. nazwa + krotki opis.
Ilosć sztuk powiem po otrzymaniu recenzji.
3.Zdjęcia : -
4.Kontakt : GG 39628700 / PM
5.Cena : Poprosiłem tutora o wycenę
6.Sposób zapłaty za przedmiot : Bank,PP

Wysłane do Surfera


RE: [PPA] Nisze na wrzesień/październik! - surfer0700 - 09-09-2013 20:16


Dostałem dwa pliki tekstowe, no i niestety przyznam że szału nie ma. Są to nisze właśnie na wrzesień / październik, część z nich jest zamieszczona w temacie Ziemix'a, który również sprzedaje nisze.
Porównując ten temat, z tym:
http://zarabiam.com/Temat-Zemix-Nowa-innowacja-Nisz-08-09-2013-Aktualizacja-06-07-09-2013-74656
i patrząc na ceny...
To szczerze powiem, że nie wiem czy złotówka nie byłaby zbyt wygórowaną ceną Jerk
Oczywiście bez urazy dla autora tematu, ale jeżeli ktoś ma zapłacić 10 złotych i dostać kilkadziesiąt nisz, a dostać te kilka które Ty oferujesz, za złotówkę to i tak się nie opłaca.
Jak dla mnie za mało tego i za słabe jak na jakąkolwiek sprzedaż.



RE: [PPA] Nisze na wrzesień/październik! - DawidFB - 09-09-2013 20:18

(09-09-2013 20:16)surfer0700 napisał(a):  
Dostałem dwa pliki tekstowe, no i niestety przyznam że szału nie ma. Są to nisze właśnie na wrzesień / październik, część z nich jest zamieszczona w temacie Ziemix'a, który również sprzedaje nisze.
Porównując ten temat, z tym:
http://zarabiam.com/Temat-Zemix-Nowa-innowacja-Nisz-08-09-2013-Aktualizacja-06-07-09-2013-74656
i patrząc na ceny...
To szczerze powiem, że nie wiem czy złotówka nie byłaby zbyt wygórowaną ceną Jerk
Oczywiście bez urazy dla autora tematu, ale jeżeli ktoś ma zapłacić 10 złotych i dostać kilkadziesiąt nisz, a dostać te kilka które Ty oferujesz, za złotówkę to i tak się nie opłaca.
Jak dla mnie za mało tego i za słabe jak na jakąkolwiek sprzedaż.
Dzięki Surfer Smile
Jak na razie proszę o zamkniecie tematu,na drugi raz więcej popracuje Smile


RE: [PPA] Nisze na wrzesień/październik! - surfer0700 - 09-09-2013 20:20

Mam nadzieję, że nie czujesz się w jakikolwiek sposób urażony.
Po prostu musiałem to obiektywnie ocenić.

Pozdrawiam i Zamykam.


[PPA] Nisze na wrzesień/październik! - surfer0700 - 09-09-2013 20:20

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.