Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Planeta Badań i Ermail czy warto? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Planeta Badań i Ermail czy warto? (/Temat-Planeta-Badan-i-Ermail-czy-warto-76073)

Strony: 1 2 3


Planeta Badań i Ermail czy warto? - domagalag - 08-09-2013 15:42

Oglądając internety natrafiłem na planetabadan.pl, widzę, że tutaj wykonuje się dużo akcji w systemach PPA, a czy warto wejść do tego, czy to bujda na kółkach??

P.S. Co do czytania maili, co sądzicie o E-rmail? W Polsce chyba jeszcze nikt nie doszedł do progu wypłaty, ale podobno toto pochodzi z Czech od dawna, czy ktoś z Państwa wie coś więcej?

Nie zdążyłem ogarnąć jeszcze całego forum, bo jestem świeży, ale bynajmniej jeszcze nie natrafiłem na komentarze i porady wyżej wymienionych stron/metod zarobku?


RE: Planeta Badań i Ermail czy warto? - hertia - 08-09-2013 15:50

Ermail to nie jest przypadkiem scam? Muli mi się zawsze z e-amilem;p ale chyba scam.


RE: Planeta Badań i Ermail czy warto? - koniec - 08-09-2013 15:52

Ermail to SCAM Smile

A z PB nie wiem jak to jest Wink


RE: Planeta Badań i Ermail czy warto? - Qwik - 08-09-2013 15:52

ermail to scam


RE: Planeta Badań i Ermail czy warto? - zabajka - 08-09-2013 16:01

e-rmail to scam i nie ma już tutaj o czym dyskutować na jego temat
2 serwisu nie znam w cale


RE: Planeta Badań i Ermail czy warto? - Mafiozo19990 - 08-09-2013 16:04

Po czym wiecie, ze to SCAM?
Mam tam niby zarobione 140 zł, zameirzałem czekać do 200zł na wypłatę Tongue


RE: Planeta Badań i Ermail czy warto? - MoreSound - 08-09-2013 17:05

Nierealnie wysokie stawki Smile


RE: Planeta Badań i Ermail czy warto? - tomula06 - 08-09-2013 19:31

dla mnie to nie jest scam, pisalem z gosciem i szybko odpisywal i powiedzial ze srednio zbiera sie 8 miesiecy do wyplaty. Do tego czasu wiele ludzi zrezygnuje i serwis wyplaci nie licznym przez to wiec bd serwis na zysku, bo nie bd musial wielu ludziom wyplacac Wink


RE: Planeta Badań i Ermail czy warto? - tomazzi - 08-09-2013 19:37

(08-09-2013 16:04)Mafiozo19990 napisał(a):  Po czym wiecie, ze to SCAM?
Mam tam niby zarobione 140 zł, zameirzałem czekać do 200zł na wypłatę Tongue

a tak użyj mózgu jeśli go posiadasz, policz i sam sobie odpowiedz na pytanie dlaczego to jest scam ?

dlatego scam, że żebyś ty dostał 1 zł za e-mail to reklamodawca musiałby zapłacić za 1 e-mail z 2-3 zł ( podatek, zarobek właściciela strony) a nigdy w życiu nikt takich kwot nie zapłaci bo 1000 e-mail za 2-3 zł to 2000-3000 zł a za takie kwoty to ma nie 1000 e-mail a kilkaset tysięcy

ludzie wrócić czas na ziemię, włożyć mózgi do czaszki i włączyć power dla ścieżki myślenie bo na razie to dajecie właścicielowi bazę danych na sprzedaż zakładając konto w SCAMIE, on ma zarobek i ubaw jacy są naiwni i na głupocie tych naiwnych on bez wysiłku trzepie kasę


RE: Planeta Badań i Ermail czy warto? - tomula06 - 08-09-2013 20:08

do 1zł ze maila dostaje się tylko jakos przez 2 miesiace a pozniej spada to do 10gr co 2 dni, przez co ludzie rezygnuja....