Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bukmacherka - czyli jak zarobić nawet do 500 zł dziennie ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Bukmacherka - czyli jak zarobić nawet do 500 zł dziennie ! (/Temat-Bukmacherka-czyli-jak-zarobic-nawet-do-500-zl-dziennie-76063)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24


RE: Bukmacherka - czyli jak zarobić nawet do 500 zł dziennie ! - pr3tor - 10-09-2013 19:57

Jaki limit? 50zl?


RE: Bukmacherka - czyli jak zarobić nawet do 500 zł dziennie ! - Damkofr - 10-09-2013 20:20

mniej więcej 50 zł zobacze jak będzie szło.


RE: Bukmacherka - czyli jak zarobić nawet do 500 zł dziennie ! - mireck - 10-09-2013 20:48

50 zł to dobry początek. Po 6 udanych dniach masz zwrot stawki, wypłacasz i grasz za wygrane Wink
Mniejszy stresik Wink


RE: Bukmacherka - czyli jak zarobić nawet do 500 zł dziennie ! - pr3tor - 10-09-2013 20:52

dokładnie, gdy łapiesz 2x tyle co włożyłeś to wypłacasz aby w razie długiej serii nie przewalić wszystkiego Wink


RE: Bukmacherka - czyli jak zarobić nawet do 500 zł dziennie ! - siwrus1231 - 10-09-2013 20:53

50 zł to dość mało ale i tak lepiej niż ja...


WSZEM I WOBEC :

Wpłata : 120 zł
Zarobek całkowity 680 zł

Dzisiejsza wygrana: -680 zł

Stan konta = 0 zł.


Sami widzicie. Zarobiłem ponad 550 zł tym systemem. Niestety przegrałem wszystko. Miałem 8 serii. Po prostu miałem duży niefart. Zdarza się i tak. Moja wygrana dowodzi, że system działa. Bo gdyby nie działał to na pewno bym się nie wybił na aż tak dużą kwotę. A moja przegrana dowodzi, że nie zawsze trzeba mieć szczęście.

Wniosek?
Bukmacherka to "loteria" przy tym systemie choć o bardzo dużej szansie na wygraną. Nie trafić przez 8 serii tak jak ja, wydaje się bardzo mało prawdopodobne, a jednak :/
I nie bądźcie zbyt pazerni na kase. Limit dzienny jest to dobry pomysł ale to tak nie działa Big Grin Jak zarobisz w 10 min 50 zł to powiesz sobie, a postawie sobie jeszcze, wygram więcej.
Błąd popełniłem wtedy gdy doszedłem do 8 serii i postawiłem 256 zł. Mogłem z tego zrezygnować i powoli się odrabiać za przegraną kaske. Ja jednak wolałem szybką i łatwą kaske. Dlatego uprzedzam, wyznacz sobie serie, na której zaczniesz odrabiać stratę gdy przegrasz gre (serie) !


Na razie daje sobie spokój. Chce wyhaczyć jakiś "stabilny" zarobek. Póki co chce uzbierać na auto i nie chce przekombinować. Jednak z tego miejsca gwarantuje, że na pewno nie zrezygnuje z tego systemu. Sami widzieliście jaki jest dochodowy. Sami stawiacie na kartce i widzicie jaki jest dochodowy. Jeżeli macie pomysł na stabilny interes, np. 100 zł na tydzień przy 1-2h spędzonym przy kompie to bardzo proszę o podpowiedź Wink

Bardzo chętnie poobserwuje Wasze zarobki, mam nadzieję, że udane Wink

Nie zniechęcaj się moją przegraną, po prostu nie to, że nie miałem szczęścia ale miałem wielkiego pecha.



PS.
Kur*a mać, mogłem to wypłacić Big Grin


RE: Bukmacherka - czyli jak zarobić nawet do 500 zł dziennie ! - Damkofr - 10-09-2013 20:53

dokladnie zostawiasz 300 zł na koncie a nadwyżki wyplacasz Wink jak przegram to co mi na buka zostaje to wtedy kończę.


RE: Bukmacherka - czyli jak zarobić nawet do 500 zł dziennie ! - pr3tor - 10-09-2013 21:02

łatwo mówić, łatwo liczyć a zagrać za real kasę gorzej Smile


łatwo też powiedzieć: Wygram 50zł i koniec. To tak nie działa.

Jeżeli ktoś ma duży budżet to wtedy może sobie pozwolić na dłuższą serię bo w przeciwnym razie odchodzisz od buka"goły i NIE-wesoły"

Seria 6 przegranych to naprawdę spora kwota do wejścia w następny zakład. Bodajże 128zł.Czy nie lepiej zacząć progresję od początku i powoli odrabiać straty?


RE: Bukmacherka - czyli jak zarobić nawet do 500 zł dziennie ! - mireck - 10-09-2013 21:02

Ogólnie kombinuje kilka sposobów nad którymi myśle, które dają około 97-98 % trafności. Zysk mniejszy. Ale dużo pewniejszy. Powiem od razu, że będzie 15-16 a może i 17-18 progów. Na razie doszedłem na kilku meczach do 8. Zysk ok. 50 zł. w 2h.
Na pewno napisze w razie gdy przetestuje Wink


RE: Bukmacherka - czyli jak zarobić nawet do 500 zł dziennie ! - pr3tor - 10-09-2013 21:06

napiszesz poradnik?Smile czy darmowe info? Jak coś to wal na PW, popatrzymy jak to na czystej kartce wygląda Smile


RE: Bukmacherka - czyli jak zarobić nawet do 500 zł dziennie ! - siwrus1231 - 10-09-2013 21:07

mireck
Super myśl, jeżeli masz 15 progów do wykorzystania, nawet przy mniejszym zysku. Praktycznie niemożliwa przegrana, no chyba, że jesteś taki pechowiec jak ja Big Grin No ale Ty masz 2x więcej serii Big Grin


pr3tor
Zobaczysz jakie to są emocje jak grasz o realną kase.
Jak grasz na kartce to jest bajka. Jak dojdziesz do
2,4,8,16,32,64 to jak stawiasz 128 to się cały trzęsiesz Big Grin Przynajmniej ja tak miałem Big Grin

Dlatego POLECAM zrobić ten sam system ale z miejszymi stawkami. Mniejsza wygrana, ale więcej serii. Jak dla mnie opcja lepsza dla kogoś kto woli posiedzieć dłużej ale mieć większą pewność zarobku.

Pozatym...
Jakby mi wszedł ten za 256 zł to teraz bym siedział na Jamajce Big Grin Taki joke Big Grin


Chłopaki ja spadam.
Mam nadzieje, że będziecie w tym temacie dawać info o swoich zarobkach Big Grin Z czystej ciekawości Smile
Pozdrawiam Wink