Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy (/Temat-Goldentowns-Nowa-gra-przegladarkowa-z-wyplata-pieniedzy-76060)



RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Yoji - 29-04-2014 06:20

musisz mieć 100 % zadowolenia Big Grin


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - unrealgirl - 29-04-2014 20:25

Garownik i Yoji wielkie dzięki za pomoc + Smile


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Tezzio - 29-04-2014 22:52

mam 100% zadowolenia, ale co dalej?? w markecie wyświetlają się wyłącznie oferty zakupu, a gdzie można ich wystawić na sprzedaż??


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - thabast - 29-04-2014 23:33

wejdź w zakładkę inventory -> army


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Yoji - 30-04-2014 00:47

1 - wejdź w zakładkę inventory
2 - Armia
3 - wolni jednostka

ustawiasz za jaką cenę chcesz sprzedać żołnierza

4- i klikasz update
5 - tam możesz sprawdzić czy twój żołnierz został wystawiony

pamiętaj tylko ze twój żołnierz musi posiadać 30 dni życia minimalnie żeby móc go sprzedać Big Grin

i 100 % szczęścia Tongue jeżeli pomogłem plusa proszę Tongue



[Obrazek: Zrzut_ekranu_2014_04_30_01_39_51.jpg]


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Tezzio - 30-04-2014 08:34

Dzięki za pomoc!


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - jabolek1991 - 08-05-2014 17:53

Jak ktoś planuje inwestować w GT to zachęcam kupno golda u mnie, znacznie taniej niż u oficjalnych resellerów. Zapraszam na stronkę po więcej szczegółów : http://zlote-miasta.pl/sprzedaz-zlota/


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - agila - 09-05-2014 19:57

hej witam jatam gram juz 3 dzien i wiesz co pogubilem sie wtym bo jestem na serwerze hiszpanskim bo nie moglem siezalogowac napolskiej pisalo mi ze zajente atamwszystko po angielsku a ja nie znam angielskiego i cos tam namieszalem chyba za bardzosmutny


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Yoji - 09-05-2014 22:34

Agila napisz do mnie na PW lub na GG 630702 Tongue pomogę ci

jeżeli ktoś by potrzebował Gold proszę Pisać Big Grin


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Kaspirek - 16-05-2014 08:14

sprzedam poleconych

[Obrazek: 2a0d56f2.jpg]