Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy (/Temat-Goldentowns-Nowa-gra-przegladarkowa-z-wyplata-pieniedzy-76060)



RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Xzibin - 02-04-2014 19:36

Ulepszaj domki mieszkalne Smile


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Beliarossi - 04-04-2014 00:58

no niestety ale dzis mnie spotkalo cos nie milego...
Your town is occupied.You pay a 10% tax to NYtmare.


ILe trwa taaka okupacja?
Czy jezeli chcialbym sie przeniesc na Haiti do was to okupacja byla by nadal?


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Yoji - 04-04-2014 05:14

nie zależnie gdzie byś przeszedł to i tak okupacja by była ale zawsze zmozesz sie z niej uwolnić

kliknij i tam gdzie zaznaczyłem na czerwono i tam taki żółty pasek i sie uwolnisz

[Obrazek: Bez_tytu_u.jpg]

jeżeli pomogłem plus Big Grin po proszę


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Beliarossi - 05-04-2014 00:59

dzieki za pomoc pomoglo Smile w 100%


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Tezzio - 06-04-2014 22:55

Witam,

jestem początkującym graczem. Wiem że ścieżka militarna, nie jest w pełni rozbudowana i aktywowana. Ale mam pytanie odnośnie ataków na inne miasta. Wiem, że za pomocą zakładki "War" można wysyłać ataki, ale w żaden sposób nie mogę zorientować jak to zrobić:/ czy mógłby mi ktoś krok po kroku wytłumaczyć jak wysłać wojsko do ataku na inne miasto? (posiadam jednego uniwersalnego żołnierza). Wiem że dla niektórych to pytanie może okazać się banalne, ale byłbym bardzo wdzięczny za pomoc!! Z góry wielkie dzięki!!

Pozdrawiam


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Yoji - 07-04-2014 06:35

wiec tak hmm wchodzisz tam gdzie pokazałem

wpisujesz nazwę miasta które chcesz zaatakować
to jest pod nr 1

2-klikamy

3-uzyskujemy ile dany graczy posiada deffa moze być 0 lub 25 albo 100 albo 10000

ty posiadasz uniwersalnego żołnierza

wpisujesz ile chcesz wysłać jednostek w twoim przypadku jest 1

posiadasz 100 Ataku 100 obrony wpisujesz to

i przepisujesz kod i klikasz i leci atak D:


[Obrazek: Zrzut_ekranu_2014_04_07_07_29_02.jpg]



jeżeli pomogłem plusa proszę xD


a jeżeli ktoś chce żebym był jego mentorem proszę sie rejestrować na moim raf

http://www.goldentowns.com/?i=68354


Wink


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Tezzio - 08-04-2014 19:57

Dziękuję, działaBig GrinBig Grin

plusik też będzieBig GrinBig Grin


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - karolusxd96 - 08-04-2014 20:03

Zarejstrowalem sie z ref linka Wink


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Xzibin - 11-04-2014 06:56

Wrrrr kolejny raz nikomu nie chce sie przeczytac regulaminu!

6. Nie zamieszczamy postów z reflinkiem w tematach, których nie założyliśmy samemu.

http://zarabiam.com/Temat-REGULAMIN-ZARABIANIE-PRZEZ-INTERNET-7106


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - raszkad - 11-04-2014 14:01

Yoji, polecam tego Pana. Gdyby nie on to nie wiem jakby wyglądała teraz moja wioska, dzięki niemu zaczynam już zarabiąć pieniążki Smile
POLECAM!