Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy (/Temat-Goldentowns-Nowa-gra-przegladarkowa-z-wyplata-pieniedzy-76060)



RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Yoji - 27-02-2014 07:34

czy ktoś ma jakieś propozycje ?


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - xXxPiciaxXx - 01-03-2014 11:29

dziwna sytuacja, wczoraj na wieczór wziąłem do rozbudowania market na 5lvl, dziś rano się loguje a tu wgl nie ma budynku ;o


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Yoji - 02-03-2014 08:00

hahaha bo go rozwaliłeś Big Grin przypadkowo kliknąłeś rozbiórkę Big Grin tez tak miałem ighigigig


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - PanSeba - 06-03-2014 09:59

A ja mam takie pytanie odnośnie złota, od czego zależy cena jego wydobycia? W tej chwili wydobycie 0,01 złota kosztuje u mnie 64 lub 128 surowców. To jest zależne od lvl, poziomu kopalni? Czy po prostu teraz tak jest, nowi gracze też mają taką cenę?


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - malpa2 - 06-03-2014 10:27

Sprzedam 1,30 golda za 30zł, chętni priv Wink


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - szufliko - 06-03-2014 17:01

A przeciez bylo 2 kazdego surka i produkowalo 0,02 golda, bo pamietam juz 2 dnia zbudowalem kopalnie i lacznie za kilka dni wykopalem 0,04 golda


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - dzinks - 08-03-2014 10:13

Witam, zastanawiam się czy grać w Goldentowns powiedzcie mi czy to cały czas działa czy można faktycznie zarabiać z tego prawdziwą kase? Czy to teraz już bardziej tylko gra?


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - jabolek1991 - 08-03-2014 23:59

Zachęcam jak najbardziej do grania w goldentowns, gdyż jest to w tej chwili najlepsza gra, w której można się dorobić fajnej kasy.
Swoim refom pomagam w rozwoju jak i zarabianiu, chętnych zapraszam na pw.

PS. zarabiam tu jak na razie ok 1 gold dziennie (~22zł) i wartość ta rośnie z dnia na dzień Smile

Mój blog : zlote-miasta.pl

Zachęcam do zajrzenia, znajdziecie kilka przydatnych poradników Smile


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - malpa2 - 09-03-2014 10:32

Sprzedam 1,32 golda za 30zł bo kończę z tą grą.. Chętni priv Smile


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Valium - 09-03-2014 13:51

Dziwnie jest mi zadawać pytanie na forum, już przy pierwszym poście, ale sytuacja mnie zmusza. Tak więc na wstępie, witam wszystkich forumowiczów.

Mam mały problem przy remoncie budynku policji. Zaciął się w pewnym momencie kilka dni temu i tak wisi do teraz. Cały czas napis "closing" zamiast licznika czasu, tak jak na załączonym zdjęciu. Trochę mi to uniemożliwia grę, więc jeśli ktoś wie co należy zrobić z tym fantem, to będę bardzo wdzięczny. Dodam tylko że wyszkolonych policjantów mam dwóch.

http://i59.tinypic.com/1tkd5d.png