Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy (/Temat-Goldentowns-Nowa-gra-przegladarkowa-z-wyplata-pieniedzy-76060)



RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Kaspirek - 06-01-2014 09:41

Siema
zaatakowalem 3 szwabow i pytanie czy ta kawalerie wycofac czy zostawic ? :>
Czy po ataku nic nie ruszac ? Big Grin


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Xzibin - 06-01-2014 10:52

Nie da się aktualnie wycofać wojska więc nic nie ruszaj Wink


Odp: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Kaspirek - 06-01-2014 16:21

Juz 3 miasta sie ogarnely i stracilem kawalerie ,p
Ale mam jeszcze 4 hehe

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Xzibin - 06-01-2014 17:36

No to dobrze o to chodzi w koncu Wink


Odp: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Kaspirek - 06-01-2014 22:35

Pytanie o aukcjach?? Po co sie kupuje? Co to daje?

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - jabolek1991 - 07-01-2014 14:00

o jakie aukcje Ci chodzi ? refferali czy game shares czy co ? Smile


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - ktoArek - 09-01-2014 14:59

W jakiś sposób gracz wodny91 okrada konta


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Xzibin - 09-01-2014 16:24

? Nie wiem o co chodzi Arek


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - ktoArek - 09-01-2014 16:53

Tutaj jest opisana sytuacja od paru dni są okradane konta w dużych ilościach. Dzisiaj padło na mnie
http://www.hyipforum.pl/index.php?/topic/10543-goldentowns-okradzione-konto-z-gold/

Gracz wbija się na konto przelewa gold na swoje i sprzedaje. Nie wiadomo jak zdobywa hasło. Wejdź sobie na gracza wodny91 i zobacz jego transakcje gold. Tylko dzisiaj okradł z jakieś 10 kont


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - ingro85 - 09-01-2014 17:50

witam pytanko mam ktory level szkoły daje pracownika ,, księdza"??