Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy (/Temat-Goldentowns-Nowa-gra-przegladarkowa-z-wyplata-pieniedzy-76060)



RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Xzibin - 04-12-2013 14:15

Na dole przegladarki z prawej strony masz napis who is online? Klikasz na to i wpisujesz nick z kim chcesz pogadac


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Szatyn - 04-12-2013 14:27

Nie mam czegos takiego, trzeba wchodzic w jakas zakladke, czy powinna i na widoku miasta pokazywac? Mam tez na czerwonej chmurce jedna wiadomosc pod politics, akurat jak wbilem lvl


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Mruk - 04-12-2013 14:54

Czy ta gra jest darmowa,nie płaci się za samo granie tylko za jakieś dodatki lub np konto premium ale sama rejestracja i gra są darmowe?


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Szatyn - 04-12-2013 14:56

tak, możesz grać za darmo, a za szybsze budowanie, surowce itp to tak jak premium byś miał, to wtedy dopiero kupujesz złoto


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Xzibin - 04-12-2013 15:07

Szatyn wyłącz i włącz przeglądarkę, powinno pomóc


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Yoji - 04-12-2013 20:05

mam taki problem nie wiem co powinien dalej robić ?

pokierujcie mnie

gdzie mogę postawić Remizę ( budynek straży pożarnej )

??

Pomoc


[Obrazek: Bez_tytu_u.jpg]

tak wygląda moja wioska xD


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - nokira - 04-12-2013 20:18

Moim zdaniem w złym miejscu postawiłeś szkołę


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - UmCyK - 04-12-2013 20:28

Zamiast szkoły to straż pożarna ;D


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - nokira - 04-12-2013 20:34

No dokładnie ;/ wyburz ją i tyle, to nie są duże koszta Wink


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Yoji - 04-12-2013 21:06

ale jak bede chciał powiekszyć magazyn to potrzebna jest remiza nie daleko ?

a gdzie mam postawić szkołe ?