Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy (/Temat-Goldentowns-Nowa-gra-przegladarkowa-z-wyplata-pieniedzy-76060)



RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - kacpros - 08-11-2013 22:54

@solanix płacisz różne podatki po 10% na państwo (zawsze), na osobę której refem jesteś (zawsze, nawet jeśli nie rejestrował się z linku danej osoby), na innego gracza, który okupuje Twoje miasto (opcjonalnie) i na inne państwo (jeśli pokona Polskę w wojnie) mam nadzieję że pomogłem Smile


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - geniuszluki1 - 08-11-2013 22:57

Odprowadzany jest podatek do budżetu państwowego w wysokości bodajże 10 % i jeżeli jesteś zarejestrowany z ref. linka to chyba kolejne 10 % też jest odciągane, ale nie jestem pewien.


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - solanix - 08-11-2013 23:02

Nie jestem żadna farmą, fakt zarejstrowałem sie z ref linku. .. w takimr azie rejstracja z ref linku sie nie oplaca skoro 90 stone dostaje ...72 ;/


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Xzibin - 09-11-2013 13:08

Solanix nie rozumiesz. Każdy płaci 30% podatku tylko że rejestrując się z kogoś refa to wiesz komu płacisz podatek a tak gra sama ci wybierze refa więc to nie ma znaczenia i tak podatek musisz płacić jak każdy


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Garownik - 09-11-2013 13:14

Czego jak zrobie surowce to mi nie dodaje np.90 drewna tylko 60?


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - solanix - 09-11-2013 13:54

Garownik bo placisz podatek


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Garownik - 09-11-2013 15:45

Damn!!!

Wina Tuska


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - MarketGlory - 10-11-2013 06:27

(20-10-2013 23:15)qpse2013 napisał(a):  
(20-10-2013 23:05)Rafiks1992 napisał(a):  qpse no sam spojrz... http://imageshack.us/f/854/m6sl.jpg/ co prawda jest kilku pracownikow ktorzy mi umieraja co 2-3 tyg ale oni sie odradzaja na nowo i znow maja po kilkanascie dni zywotnosci, w zakladce dead citizens wciaz mam tylko 4 martwych ziomkow ktorzy umarli jakos prawie miesiac temu ^^ i dzieki temu zdjeciu zobaczylem ze tez atak jakis na mnie idzie ;/ nie mam jak sie bronic...

To zdjęcie niewiele mi powie bo nie wiem ile i jakich masz budowli. Czysto teoretycznie jest 8 budynków w którym robotnicy żyją wiecznie. 6 budynków produkcyjnych, city hall + magazyn czyli zakładając wszystkie budynki na najwyższym poziomie to 40 robotników którzy mogą uzyskać "nieśmiertelność".
Co do ataku to sprawdź jaką ilością punktów dysponują jednostki atakujące i jak masz złoto i miejsce w domku to kup jakieś wojsko z punktami obrony większym lub równym ilości punktów napastnika.
Nie wiem czy czasem te ataki to nie jakieś testy, bo generalnie jest póki co problem z obsadzaniem budynków wojskowych jakimikolwiek żołnierzami. Nie jestem pewien czy opcje wojny są już ogólnie dostępne.

Ja kupiłem dzisiaj jednego ale z żywotnością 2 miesiąceSad , ponieważ te ceny cały czas się zmieniają i nie zauważyłem że ktoś wystawił innych za niższą cenę a tamtych wykupiliSad .Mam takie pytanko czy na pewno tych 40 można mieć jak się rozbuduje domki na maxa czyli wychodzi po 5 w domek tak ???


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - kacpros - 10-11-2013 10:12

Ludzie wojna się zacznie lada dzień z Niemcami, musimy zacząć produkować wojsko i do boju Smile


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Xzibin - 10-11-2013 10:14

Max domku jest 10. Jak masz 100% happiness człowiek żyje 60 dni