Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy (/Temat-Goldentowns-Nowa-gra-przegladarkowa-z-wyplata-pieniedzy-76060)



RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - szalonymad - 06-11-2013 14:20

(06-11-2013 14:06)marcel45143 napisał(a):  powiedzcie mi jak ludzi więcej zdobyć?



"Tworzysz" więcej pracowników w budynku który zaznaczyłem

[Obrazek: 95486ac0d1e9d.jpg]


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Neqro - 06-11-2013 17:37

poszło z refa Smile


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - teamfactory0 - 07-11-2013 05:05

Pytanie do Xzibin:

Niestety, nie mogę wysłać prywatnej wiadomości więc postanowiłem zapytać oficjalnie.

Mój znajomy, Piotr, przez przypadek zapisał się z linku innej osoby (przez FB). Rozmawiałem z qpse2013, lecz niestety nie trafił do niego, więc dostałem namiary na Xzibin, aby zapytać.

Moje pytanie więc brzmi:
Czy mógłbyś sprawdzić, czy mój znajomy Piotr, o nick'u: Piter20r przypadkiem nie trafił do Ciebie ?

Chciałbym się dogadać i odkupić Piotra.

Pozdrawiam


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Xzibin - 07-11-2013 14:08

Nie mam takiego refa, qpse już się mnie pytał Smile


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - geniuszluki1 - 07-11-2013 18:17

Może trochę głupie pytanie, ale kto pyta nie błądzi ; )

Gdzie mogę znaleźć swój link dla przyszłych refów ?

Z góry dzięki za fatygę !


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - kacpros - 07-11-2013 21:22

zakładka affilate, tam masz swój link partnerski Smile


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Boniekk - 07-11-2013 23:49

Zarejestrowany z refa nick Boniekk


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - MarketGlory - 08-11-2013 11:34

Żeby podnieś happiness potrzebuje rozbudować domki tak i?.
Ma może ktoś jakąś tableke zapisać jeśli jest z przyrostem tego happiness, ile daje na każdy poziom?
Z góry dzięki za odpowiedźSmile


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - MarketGlory - 08-11-2013 16:17

Czy jak mnie zbanuja na czacie to jest ro nam dorzywotni czy na jakiś okres czasu.Dostałem baba przez pewną ciote której nie spodobała się moja wiadomość.Wysłałem do niego jedną wiadomość a on mi odrazu z tekstem zw spamuje.Kto gra w ta grę dzieci downa czy jak????


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - solanix - 08-11-2013 22:41

[b]Mam ważne pytanie , odnośnie gry nastawiam produkcje na 90 stone lub wood nigdy nie dostaje 90.. jest to zwykle 72 ;/ czemu tak jest??? ktos mi pomoże? i odpowie