Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy (/Temat-Goldentowns-Nowa-gra-przegladarkowa-z-wyplata-pieniedzy-76060)



RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Rafiks1992 - 28-10-2013 07:10

cholera... czy nie chcialby ktos kupic konta do tej gry? wlozylem w nia 140zl chcialbym konto sprzedac za 150zl... mam maly problem pieniezny i jestem zmuszony wszystko co mam sprzedac...


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - nokira - 28-10-2013 16:06

Wydaje mi sie, że to jest niezgodne z regulaninem więc nie warto będzie ryzykowac ;/


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Zdenio - 28-10-2013 22:48

gdzie znajde posiadane obligacje czy też akcje? bo tego nie widzę i nie wiem jaka jest ich wartosc


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Rafiks1992 - 29-10-2013 07:09

dobra nieaktualna sprzedaz konta bedzie trzeba jakos inaczej zdobyc ten hajs na mandat ;d


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Zdenio - 29-10-2013 09:18

Pojawił się problem z zalogowaniem sie do gry


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - nokira - 29-10-2013 10:35

Mi wszystko normalnie działa, wcześniej też się logowałem i było ok.


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - vantage - 29-10-2013 14:16

Na forum gry pojawiło się jakieś info, że podobno banują za multikonta.


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Xzibin - 29-10-2013 14:50

Mozesz miec w rodzinie na tym samym kompie, necie 2 max 3 konta ale nie mozesz przesylac sobie surowcow ani zlota. Jesli bedziesz sobie je przesylac od razu wylapiesz bana Smile


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Zdenio - 29-10-2013 20:36

co trzeba zrobic aby rozbudowac market?[/align]


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - nokira - 29-10-2013 20:39

To samo co z resztą musisz mieć drogę doprowadzoną i odpowiednie budyni polcija>straż itp