Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy (/Temat-Goldentowns-Nowa-gra-przegladarkowa-z-wyplata-pieniedzy-76060)



RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - szalonymad - 26-10-2013 17:40

Chciałbym wszystkich zaprosić na polski chat, póki co są pustki ale zmieńmy to!

[attachment=2319]


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Pan Seba - 26-10-2013 18:05

Mam problem odnoście czatu. Na żadnej przeglądarce go po prostu nie mam, miał ktoś podobny problem, może ktoś wie jak to naprawic?


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - qpse2013 - 26-10-2013 21:05

(26-10-2013 18:05)Pan Seba napisał(a):  Mam problem odnoście czatu. Na żadnej przeglądarce go po prostu nie mam, miał ktoś podobny problem, może ktoś wie jak to naprawic?

Będziesz miał dostępny jak osiągniesz 3 level


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Xzibin - 27-10-2013 08:51

(26-10-2013 17:28)Optimist napisał(a):  teraz dobry moment na kupienie akcji Państwa Polskiego, co o tym sądzicie?
Moment jest dobry, ze względu na znaczny przyrost, który zaraz nastąpi.

Ale jak to dokładnie zrobić? (zakupić akcje danego Państwa)

Nie wiem czy jest warto, to zawsze jest ryzyko Smile. Wchodzisz w inventory z lewej strony masz taka strzalke w dol i gore, klikasz na to. Potem bonds, szukasz polski i kupujesz


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - nokira - 27-10-2013 10:41

Dzięki, sam szukałem tej opcji i miałem pisać własnie ;D


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Optimist - 27-10-2013 12:08

Cytat:Nie wiem czy jest warto, to zawsze jest ryzyko Smile.

Ryzyko sprzyja fortunie Wink


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - nokira - 27-10-2013 14:48

Dokłanie, chces zarobić to musisz zaryzykować;p


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - iFelky - 27-10-2013 17:08

Poszedł ref-link, może warto spróbować.


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Xzibin - 27-10-2013 19:38

Jeśli ktoś chce poradnik niech po prostu napisze albo tutaj z nickiem w grze albo na pw Smile. Wielu moich refów może potwierdzić że zawsze pomagam jeśli ktoś się do mnie zwróci, w końcu o to chodzi żeby dzielić się wiedzą


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - szalonymad - 27-10-2013 21:13

(27-10-2013 19:38)Xzibin napisał(a):  Jeśli ktoś chce poradnik niech po prostu napisze albo tutaj z nickiem w grze albo na pw Smile. Wielu moich refów może potwierdzić że zawsze pomagam jeśli ktoś się do mnie zwróci, w końcu o to chodzi żeby dzielić się wiedzą

No to ja na pierwszy ogień
Zawsze konkretnie odpowiada na pytania, czas oczekiwania na odpowiedź to różnie z tym bywa ale wiadomo każdy jeszcze ma swoje życie, ale zawsze dostaje odpowiedź w tym samym dniu, można z nim też normalnie pogadać na temat nie związany z grą. Ja bardzo polecam, gdyby nie Xzbin to prawdopodobnie w stał w jednym punkcie