Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy (/Temat-Goldentowns-Nowa-gra-przegladarkowa-z-wyplata-pieniedzy-76060)



RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Rafiks1992 - 20-10-2013 23:17

czyli mowisz ze w budynkach ktore sam sobie wybuduje juz pracownicy nie sa niesmiertelni? cholera lipa jesli to prawda. jesli chodzi o atak nie mam jak tego zrobic aktualnie jestem na poziomie rozbudowania wszystkich drog do 4 poziomu nie mam jak rozbudowac domow a mam 100% takze trudno sie mowi zyje sie dalej Tongue niedlugo chce inwestnac sobie znow na kolejne 2,5 golda i troche pojsc znow do przodu Tongue domki max lv maja 5 czy 10?


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Captain - 21-10-2013 00:19

Zarejestruje się z czyjegoś refa w zamian za dokładny poradnik jak grać w to aby wyjść na zysk.


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - DollarDream - 21-10-2013 00:50

Ja tak samo jak kolega powyżej, zarejestruje się chętnie z refka za pomoc by ogarnąć jak wyjść na +.


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Zdenio - 21-10-2013 07:18

(20-10-2013 22:42)qpse2013 napisał(a):  
(20-10-2013 22:26)Zdenio napisał(a):  to cholercia nie wiem,
wydaje mi sie ze lepiej bedzie wybudowac market po drugiej stronie drogi bo wstępnie wybudowalem przy domu q2 (ten co na wstepie robudowuje sie przy city hall

Ja ten domek przy city hall zbudowany w samouczku z czasem zlikwidowałem wraz z marketem - totalnie kiepska lokalizacja. Najlepsza lokalizacja dla marketu moim zdaniem to ta wskazana na rysunku. Daje duże możliwości pod przyszły rozwój miasta.

[Obrazek: 20_10-goldentownsmarket.jpg]

wlsanie tam wczoraj postawilem market - teraz musze czekac az rozbuduje dom bo nie moge wyprodukowac pracownikow Sad


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - qpse2013 - 21-10-2013 08:59

(21-10-2013 00:19)Captain napisał(a):  Zarejestruje się z czyjegoś refa w zamian za dokładny poradnik jak grać w to aby wyjść na zysk.

Gra jest bardzo rozbudowana i jest wiele możliwości w niej zarabiania. Ciężko jest podać gotową receptę, bo wiele czynników wpływa na korzyści uzyskiwane w grze. Goldentowns to między innymi symulator ekonomiczny, a w ekonomi dużo zależy od współczynnika podaży i popytu. Podobnie jest w grze. Dokładnie tak samo się ma zasada "duży może więcej" i "pieniądz robi pieniądz", które idealnie sprawdzają się w Goldentowns.
Podobnie jak nie da się stworzyć idealnego poradnika jak zarabiać na giełdzie, tak samo nie jest to możliwe w tym przypadku.
W maksymalizowaniu korzyści w grze pomaga dobra znajomość mechanizmów samej gry, umiejętność analizowania i wyciągania wniosków (szczególnie przydatne w przypadku inwestowania w akcje miast).
Podsumowując - kogokolwiek wybierzecie jako osobę zapraszającą zawsze możecie uzyskać podpowiedzi i relacje doświadczeń niemal od każdego świadomego gracza. W pewnym sensie prawidłowy rozwój każdego polskiego gracza jest korzystny dla wszystkich obywateli naszego państwa reprezentowanego w Goldentowns. Dzięki temu pojawiają się większe wpływy w budżecie, a wzrost siły militarnej w przypadku wojen (już niebawem dostępnych w grze) jest nieoceniony.
Własną interpretacje FAQa zamieściłem na stronie www.goldentowns.pl, ale na pewno to nie jest gotowa recepta na szybki rozwój w samej grze.


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - ktoArek - 21-10-2013 10:45

Rafiks1992 ten sam gracz mnie wczoraj zaatakował dzisiaj rano była walka, którą wygrałem. Jęśli nie zdążysz zbudować nowych miejsc dla żołnierzy zawsze możesz przed samą walką zwolnić zwykłych pracowników robiąc tym samym miejsce dla żołnierzy. Po walce stracisz żołnierzy w ilości równej ilości żołnierzy agresora i tym samym zwolnią się miejsca. Lepiej wydać te 25 mięsa na nowego pracownika niż płacić kolejny 10 % podatek.


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - yaten - 21-10-2013 20:10

Zarejestrowana z refa od kilku dni. Poproszę o poradnik Smile


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Pan Seba - 23-10-2013 16:09

Xzibin
Grasz dalej w tą grę?


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Xzibin - 23-10-2013 16:59

Pewnie że gram. Aktualnie wydobywam 0,5 złota na dzień do tego dochodzi 400 akcji zakupionych u aktywnych graczy, 11 budynków surowcowych Q5 (najwyższy poziom). Teraz zbieram wojsko i zaczynam podboje Big Grin


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - kacpros - 23-10-2013 20:53

Słuchajcie mam pytanie w co najlepiej inwestować: refy? akcje państw? graczy? miast?
Na jakiej zasadzie wypłacane są dywidendy bądź bonusy od refów?