Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy (/Temat-Goldentowns-Nowa-gra-przegladarkowa-z-wyplata-pieniedzy-76060)



RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Xzibin - 15-10-2013 15:21

Prosilbym abyscie grali. Popatrzcie sobie na rumunie. Maja troche wiecej osob a maja 30x lepsza gospodarke niz my poniewaz wiekszosc polakow nie widzi w tym zysku. Niestety nie kazdy ma glowe do smykalki ale na tym na prawde sie zarabia szybko i fajnie prawdziwe pieniadze!


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Briahuu - 15-10-2013 15:47

Gram , cos tam probuje dzialac ;D.


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - nokira - 15-10-2013 15:52

Po prostu ludzie za szybko się poddają. Mnie też na początku troche to nudziło. Mam 7 poziom miasta i teraz zaczyna mi sie fajnie grać, wszystko się rozwija, kopalnie domy drogi policja szkoły itp. Coraz lepiej to wszystko wygląda


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Rafiks1992 - 15-10-2013 16:00

ja sie nie poddam! cisne a dodatkowo gram tez od jakiegos czasu w to marketglory, za duzo robic nie trzeba a jak sie fajnie konto rozwinie to pewnie beda tez jakies pieniadze, niedlugo stowke inwestuje w to zobaczymy jak sie zwroci Tongue najlepsze ze sa tu ludzie ktorzy graja juz po rok czasu i co miesiac normalnie wyplacaja po 1-2k euro czy cos


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Xzibin - 15-10-2013 16:04

Najdłużej ludzie chyba grają po 4 miesiące i zarabiają ponad 5k euro miesięcznie Smile. Np killam


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Rafiks1992 - 15-10-2013 16:09

no jesli chodzi o goldena to tak masz racje ;d ale oni specjalnie zainwestowali w to pewnie kupe kasy zeby teraz sprzedawac jak ludzie potrzebuja Tongue


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Xzibin - 15-10-2013 16:16

Pewnie ze tak bo to sie oplaca. Ja wlasnie rozbudowalem kopalnie zlota na q4 i zarabiam teraz 0,30 zlota na dzien Big Grin


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - nokira - 15-10-2013 16:30

Nieźle, ja dopiero mam jedną kopalnię złota na q1, nie inwestuję w to na razie muszę jeszcze się troche rozwinąć. Xzibin ile już grasz??


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Xzibin - 15-10-2013 16:38

Prawie 2 miesiące. Zainwestowałem w to 36 euro. Nokira pamietaj zeby zawsze budowac najpierw surke a potem zloto w sensie jak masz surke Q2 to zloto Q1, surka Q3 to zloto Q2. Tak najlepiej zrobic zeby zarobic i nie tracic za duzo surowcow Smile. Najpierw wszystko Q5 a potem dopiero nowe budynki rob bo inaczej to nie ma sensu, szkoda energii. O zloto sie nie martw bo bedzie dochodzic i z bonusow takze


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - qpse2013 - 15-10-2013 17:07

(15-10-2013 16:38)Xzibin napisał(a):  Prawie 2 miesiące. Zainwestowałem w to 36 euro. Nokira pamietaj zeby zawsze budowac najpierw surke a potem zloto w sensie jak masz surke Q2 to zloto Q1, surka Q3 to zloto Q2. Tak najlepiej zrobic zeby zarobic i nie tracic za duzo surowcow Smile. Najpierw wszystko Q5 a potem dopiero nowe budynki rob bo inaczej to nie ma sensu, szkoda energii. O zloto sie nie martw bo bedzie dochodzic i z bonusow takze

Gra jest rewelacyjna, ale aby dobrze prosperować potrzebna jest przynajmniej średnia znajomość mechanizmów gry. Nie jest to tajemnica bo wszystkim nam zależy na jej propagacji wśród naszych rodaków (silniejszy naród to większe wpływy do budżetu i większe szanse w podbijaniu innych narodów, a co za tym idzie więcej złota do podziału).
Ja gram praktycznie od początku. Zainwestowałem około 100 euro, wydając prawie połowę na chyba najlepszą moją dotychczasową inwestycję czyli zakup Xzbin`a (gorąco pozdrawiam). Na dzień dzisiejszy wartość swojego konta szacuje na jakieś 2000 euro i wartość ta codziennie rośnie (coraz szybciej). Myślę, że to ładny wynik jak na sześćdziesiąt kilka dni wspaniałej jakby nie było rozrywki.

[Obrazek: 15_10-goldentowns.jpg]