Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
IO Error Ocured cały czas - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: IO Error Ocured cały czas (/Temat-IO-Error-Ocured-caly-czas-76046)



IO Error Ocured cały czas - domagalag - 08-09-2013 07:15

Jestem początkujący, zarejestrowałem się na Firecash, lecz za każdym razem gdy chcę wgrać plik to po kilkunastu sekundach wgrywania wyskakuje komunikat: IO Error Ocured...

I tak 15 razy już próbowałem i nawet 1 Mb pliku nie wgra tylko wyskoczy takie cuś.

Dlaczego tak i co z tym zrobić? Czy raczej skasować konto bo nie uda się już tam żadnego pliku wgrać?


RE: IO Error Ocured cały czas - Devil877 - 08-09-2013 08:28

zobacz czy tak samo jest przez flash upload


RE: IO Error Ocured cały czas - Qwik - 08-09-2013 08:51

Spróbuj przez bramkę proxy.


RE: IO Error Ocured cały czas - domagalag - 08-09-2013 12:18

Próbowałem i nie pomaga, używałem Mozilli i Opery oraz Flashowej Uploadarki i na innym IP,

Lecz dodać można pliki do 1GB, więc dodaje dużo mniejszy, tak się dzieje gdy dodaje plik.rar o rozmiarze 707 Mb. Natomiast na próbę wrzuciłem plik zwykły 6 Mb i wgrało go bez problemu, a ten 706 Mb to góra do 1 Mb upload dojdzie i potem stop IO Error Ocured. Wykrywają podczas uploadu, że wgrywam film spakowany w rarze i to przez prawa autorskie?


RE: IO Error Ocured cały czas - makingmoney - 08-09-2013 13:34

...


RE: IO Error Ocured cały czas - domagalag - 08-09-2013 18:26

zaryzykuję więc z pdf-ami zaszyfrowanymi w rar hasłem, zahasłowane nikt nie zweryfikuje? prawda? Stworzę stronę gdzie ludzie będą chętni pobierać wartościowe pdf-y , na tej stronie podam hasło do rara i link firecasha do pdf-a? to dobry pomysł dla początkującego mnie?


RE: IO Error Ocured cały czas - Compre - 11-09-2013 13:53

Wrzuć plik .rar zmień jego rozmiar na 706mb. W paczce .rar daj .txt z linkiem do darmowego hostingu. Problem solved Smile


RE: IO Error Ocured cały czas - domagalag - 14-09-2013 08:36

@Up

To znaczy, że aby coś zarabiać na Firecash, to trzeba robić ludzi w jajco plikami typu fake? Tylko, że jak będę dawał na róźnych forach pliki fake, to mnie będą banować i usuwać, a jak dam dobre pliki a mające prawa autorskie to zaś na firecashu mnie wykopią, ani tak dobrze ani tak źle. Muszę opanować to forum bo gdzieś tu był poradnik do kupienia.


IO Error Ocured cały czas - ciamciaj - 14-09-2013 11:25

(14-09-2013 08:36)domagalag napisał(a):  @Up

To znaczy, że aby coś zarabiać na Firecash, to trzeba robić ludzi w jajco plikami typu fake? Tylko, że jak będę dawał na róźnych forach pliki fake, to mnie będą banować i usuwać, a jak dam dobre pliki a mające prawa autorskie to zaś na firecashu mnie wykopią, ani tak dobrze ani tak źle. Muszę opanować to forum bo gdzieś tu był poradnik do kupienia.
Możesz zawsze mieć stworzone przez siebie rzeczy...czy taka opcja nawet Ci prze myśl nie przeszła? Tongue


RE: IO Error Ocured cały czas - domagalag - 14-09-2013 14:10

Przeszła mi, ale jak na razie nie jestem twórczy w zakresie tworzenia swoich projektów, które były by poszukiwane Smile