Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zrobić Fanpejża? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Jak zrobić Fanpejża? (/Temat-Jak-zrobic-Fanpejza-76034)



Jak zrobić Fanpejża? - pietruch78 - 07-09-2013 19:28

Witam!
Ostatnio napaliłem się na zrobienie fanpejża na fejsbuku.
Głównie będę zapraszał jakiś gimbusów, cieciów.
Moje pytania są następujące:

1. O czym go zrobić? o moim blogu, ogólnie o czym?
2. Jak go reklamować?
3. Czy też konkretnie poświęcić go jednej niszy i wszystko w związku z nią?
No normalnie nie mam pomysłów. Undecided


RE: Jak zrobić Fanpejża? - koniec - 07-09-2013 19:42

Zależy co chcesz uzyskać... jak hajsik to zrób coś w stylu gimbusowym, ogólnotematycznym. Działam w tym od lat i takie fp najwięcej dają hajsu.


RE: Jak zrobić Fanpejża? - Kondziorr - 07-09-2013 19:46

Jak mówi tu "koniec" , ma rację. Ja działam od lat w fp gimbusowate przyciągają tys. osób ! tylko musisz mieć czas : ))


RE: Jak zrobić Fanpejża? - bossos - 07-09-2013 19:47

(07-09-2013 19:28)pietruch78 napisał(a):  Witam!
Ostatnio napaliłem się na zrobienie fanpejża na fejsbuku.
Głównie będę zapraszał jakiś gimbusów, cieciów.
Moje pytania są następujące:

1. O czym go zrobić? o moim blogu, ogólnie o czym?
2. Jak go reklamować?
3. Czy też konkretnie poświęcić go jednej niszy i wszystko w związku z nią?
No normalnie nie mam pomysłów. Undecided

Hmmm zrób fanpaga o sobie i daj tytuł "Od ciecia dla ciecia" facepalm


RE: Jak zrobić Fanpejża? - pietruch78 - 07-09-2013 19:52

motywujecie mnie ludzie Tongue
Patrzałem na sukcesy innych i mieli sporo lajków itp. Jak fanpaga dobrze reklamować?


RE: Jak zrobić Fanpejża? - Zły_Szeląg - 07-09-2013 20:04

Tematyka gimbusiarska przyciąga najwięcej fanów, ale są dobrymi klientami tylko dla kampani rozliczanych za kliki ewentualnie na easysuba. Raczej nic nie kupią np na allegro, bo nie mają kasy. Również jeśli chcesz sprzedać taki fanpage dostaniesz max 2 grosze za fana, a w wypadku tematycznych nawet 3 razy więcej. Jeśli myślisz o konkretniejszych zarobkach np na handlu to zrób coś tematycznego - podróże, ciekawostki, sport

Jeśli nie jest to Twoja chwilowa zajawka tylko traktujesz temat poważnie możesz zainwestować w kompendium wiedzy o facebooku - link w mojej sygnie. Masz tam opisane jak promować fanpage i jak na nim zarabiać, a ja pomogę Ci wybrać tematykę. Jednak nie namawiam - prowadzenie fanpage to ciężka praca, a poradnik nie jest tani, chociaż wart swojej ceny.


RE: Jak zrobić Fanpejża? - pietruch78 - 07-09-2013 20:09

(07-09-2013 20:04)Zły_Szeląg napisał(a):  Tematyka gimbusiarska przyciąga najwięcej fanów, ale są dobrymi klientami tylko dla kampani rozliczanych za kliki ewentualnie na easysuba. Raczej nic nie kupią np na allegro, bo nie mają kasy. Również jeśli chcesz sprzedać taki fanpage dostaniesz max 2 grosze za fana, a w wypadku tematycznych nawet 3 razy więcej. Jeśli myślisz o konkretniejszych zarobkach np na handlu to zrób coś tematycznego - podróże, ciekawostki, sport

Jeśli nie jest to Twoja chwilowa zajawka tylko traktujesz temat poważnie możesz zainwestować w kompendium wiedzy o facebooku - link w mojej sygnie. Masz tam opisane jak promować fanpage i jak na nim zarabiać, a ja pomogę Ci wybrać tematykę. Jednak nie namawiam - prowadzenie fanpage to ciężka praca, a poradnik nie jest tani, chociaż wart swojej ceny.


Będę miał kasę to sobie może kupię Cool
A masz dla mnie coś w wersji "demo"? impreza
Ma ktoś pomysły jak się zabrać do tego fp?


RE: Jak zrobić Fanpejża? - v3XeR - 08-09-2013 06:11

Nikt nie da Ci dobrej tematyki, sam pomyśl


RE: Jak zrobić Fanpejża? - sheko12 - 08-09-2013 13:48

Pomyśl o czymś zupełenie nowym, czego jeszcze na rynku nie ma a będzie to fajnym sposobem na zdobycie ''lajków'' czy też sporą grupkę osób często odwiedzających tój fanpage Wink

Badz też to co lubi dzisiejsza młodzież ;p np gry, jakieś śmieszne fotki.

Jak zacząć? fajna nazwa, jakieś fotki, np śmieszne wpisy, wymiana z innymi fp