Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Freebiz a prawo - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Freebiz a prawo (/Temat-Freebiz-a-prawo-75978)

Strony: 1 2


Freebiz a prawo - Kevintbg - 06-09-2013 21:01

Witam
Chciałem się spytać jak wygląda legalność firmy freebiz. Mianowicie reklamując dany program np movie z serwisu freebiz na różnych serwisach, forach itd. czy może mi grozić jakaś nieprzyjemność karna?


RE: Freebiz a prawo - Biznesman - 06-09-2013 21:29

Tak. Wsadzają do wiezięnia, bo robisz przestępstwo (na 3-6lat). Następnie każdy zarobiony grosz, mnożą razy 3, i musisz to oddać do skarbu państwa.


RE: Freebiz a prawo - Kevintbg - 06-09-2013 21:29

Serio się pytam


RE: Freebiz a prawo - Cygan1 - 06-09-2013 21:30

tak, jest to łamanie praw autorskich reklamując np. filmy wiec idziesz do paki.


RE: Freebiz a prawo - Kevintbg - 06-09-2013 21:31

Łamanie praw autorskich ?


RE: Freebiz a prawo - daniel42na - 06-09-2013 21:33

No na zdrowy rozum jeśli oszukujesz kogoś dla pieniędzy (wprowadzasz błąd na przykład pisząc że dostanie darmowe doładowanie nie ponosząc żadnych kosztów) i jest on Ci w stanie to udowodnić - popełniasz przestępstwo.
A to czy ktoś o tym wie i czy jest w stanie to udowodnić jest wątpliwe, ale możliwe.

Musisz być świadomy tego co robisz i o tego ewentualnych konsekwencjach, tak samo jak ludzie zarabiający na fake plikach w ppa.


RE: Freebiz a prawo - Kevintbg - 06-09-2013 21:34

Ale ja nie pisze iż jest to darmowe


RE: Freebiz a prawo - Cygan1 - 06-09-2013 21:34

"Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8"


RE: Freebiz a prawo - Kevintbg - 06-09-2013 21:37

Ale ja generuje linki które mógłbym znalezć w necie i pisze,że znalazłem


RE: Freebiz a prawo - daniel42na - 06-09-2013 21:37

Raczej nie powinno być lipy, no ale nikt Ci nic nie obieca i nie zagwarantuje.