Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PP a konto bankowe - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: PP a konto bankowe (/Temat-PP-a-konto-bankowe-75971)



PP a konto bankowe - Sertyni - 06-09-2013 18:26

Hey. Male pytanie. Otoz na stronie PP pisza, ze zeby przelac pieniadze z konta bankowego na PP na obu kontach musi byc takie samo imie i nazwisko zeby moc jest przelac. Poczytalem troche i wiele osob pisze, ze maja inne imie i nazwisko na PP a inne na koncie bankowym i bez problemu wplacaja pieniadze na PP. No i tutaj jest moje pytanie-Czy jest tutaj ktos kto moze to potwierdzic? Dzieki


RE: PP a konto bankowe - marcel_kk - 06-09-2013 18:38

Dlaczego imię i nazwisko podane w ustawieniach mojego konta PayPal muszą być zgodne z imieniem i nazwiskiem określonymi dla mojego rachunku bankowego?

Imię i nazwisko podane w ustawieniach Twojego konta PayPal muszą być zgodne z imieniem i nazwiskiem określonymi dla Twojego rachunku bankowego, aby system PayPal mógł Cię zidentyfikować. Jeśli identyfikacja nie będzie możliwa, przelew się nie uda i będziemy zmuszeni zwrócić pieniądze na Twój rachunek bankowy.

https://www.paypal.com/pl/cgi-bin/webscr?cmd=xpt/FinancialInstrument/popup/TopupHelp


RE: PP a konto bankowe - Sertyni - 06-09-2013 19:08

Ale wiele osob pisze, ze przelewali jakos pueniadze majac inne imie i nazwisko na PP i koncie bankowym...


RE: PP a konto bankowe - diabloo07 - 06-09-2013 19:12

Kiedyś tak było, że można było wpłacać z innych danych. Teraz przy przelewei błyskawicznym MUSZĄ byćtakie same dane (wiem z doświadczenia), inaczej kasę Ci zwrócą na konto w ciągu kilku dni. Przy przelewie zwykłym nie wiem, jak to jest.


RE: PP a konto bankowe - tomazzi - 06-09-2013 19:19

(06-09-2013 19:12)diabloo07 napisał(a):  Kiedyś tak było, że można było wpłacać z innych danych. Teraz przy przelewei błyskawicznym MUSZĄ byćtakie same dane (wiem z doświadczenia), inaczej kasę Ci zwrócą na konto w ciągu kilku dni. Przy przelewie zwykłym nie wiem, jak to jest.

jest dokładnie tak samo jak w przypadku przelewu błyskawicznego
dane konta bankowego muszą być takie jak na koncie paypal
wyjątkiem chyba jeszcze jest doładowanie paypal z konta bankowego innej osoby niż paypal z alior sync - tak było, ale czy jest dalej to na 100% nie jestem pewny


RE: PP a konto bankowe - diabloo07 - 07-09-2013 11:38

No z Aliora można doładować na inne dane.


RE: PP a konto bankowe - Pener1996 - 23-12-2013 20:39

Raczej muszą być takie same Smile


RE: PP a konto bankowe - DarkKiller - 29-12-2013 19:47

Diabloo07 ma racje niestety muszą być takie same i nic na to nie poradzisz...